ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا
۴۶۶۷۰۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۵
۱۰۴۹۱
ویکی پدیا یکی از معروف ترین سایت ها در جهان است که محتوای زیادی از انواع مطالب مختلف را دربردارد. با وجود این، در ویکی پدیا گوشه های تاریک، حوادث و حقایق عجیب و غریب و ترسناکی وجود دارد. در این گزارش چند نمونه از آنها را خواهید خواند.
وبسایت تابناک باتو: ویکی پدیا یکی از معروف ترین سایت ها در جهان است که محتوای زیادی از انواع مطالب مختلف را دربردارد. با وجود این، در ویکی پدیا گوشه های تاریک، حوادث و حقایق عجیب و غریب و ترسناکی وجود دارد. در این گزارش چند نمونه از آنها را خواهید خواند.

پسری در جعبه

 ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا
 
«پسری در جعبه» به موردی گفته می شود که در آن پسری پس از تجاوز کشته شده و جسدش را درون جعبه ای قرار داده اند. این اتفاق در سال ۱۹۵۷ در فیلادلفیا، پنسیلوانیا اتفاق افتاد. پسرک شش سال داشت. هویت او و قاتلش هرگز شناسایی نشد.
 


دی. بی. کوپر
 
 ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا

این اسم متعلق به مردی است که مرموزترین هواپیماربایی تاریخ را انجام داد و هیچ وقت دستگیر نشد. او هواپیما را ربود و برای مدتی هدایت آن را به دست گرفت، پس از آن خود را با چتر نجات پایین انداخت و هیچ کسی نمی داند که او کجاست و هیچ گاه هویت او شناسایی نشد.
 


حادثه ها در تفریحگاه دیزنی لند

 ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا
 
به کسانی که قصد دارند با خیال راحت به پارک تفریحی دیزنی لند بروند، توصیه می شود صفحه ی Incidents at Disneyland Resort در ویکیپدیا را مطالعه نفرمایند. در این صفحه درباره شکایت های قضایی از دیزنی لند در رابطه با مرگ ده ها کودک به تفصیل توضیحاتی ارائه شده است.
 


آتش در تئاتر ایروکويز
 
 ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا

این یکی از فجیع ترین آتش سوزی های تاریخ بود که در سال ۱۹۰۳ میلادی در شیکاگو اتفاق افتاد و ۶۰۰ تن در آن کشته شدند. نکته عجیب اینکه یک روز پیش از وقوع آتش رئيس آتشنشانان برای دیدن ساختمان آمده بود، او به همه گفت که این ساختمان کامل خواهد سوخت، زیرا به هیچ یک از تجهیزات اطفاء مجهز نیست.
 


توهم کوتارد
 
 ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا

توهم کوتارد (سندرم خود مرده پنداری) و یا سندرم جسد متحرک، بر یک نوع بیماری روانی دلالت می کند که در این حالت فرد می پندارد که مرده است، در برخی موارد نادر نیز به فرد مبتلا احساس جاودانگی و نامیرایی دست می دهد.
 


آسایشگاه ویورلی هیلز
 
 ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا

ویورلی هیلز یکی از ترسناک ترین مکان ها در ایالات متحده آمریکاست. در این بیمارستان سابق بیماران سل، بیش از ۶۰ هزار تن بر اثر اتفاقات مختلف از جمله شکنجه جان خود را از دست داده اند.
 


مرگ الیسا لم
 
 ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا

جسد الیسا لم در منبع آب هتل سیسیل در لس آنجلس در سال ۲۰۱۳ پیدا شد. تنها سرنخ پیدا کردن جسد او شکایت مهمانان هتل از رنگ و مزه ی آب بود. سبب تغییر کیفیت آب، جسد الیسا لم بود که پیش از آن به شکل عجیبی مفقود شده بود.
 


محاکمه مک کارتین
 
 ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا

بی گمان محاکمه خانواده مک کارتین یکی از ترسناک ترین اتفاقات ایالت کالیفرنیا در دهه هشتم قرن پیش بود، براساس آن خانواده مک کارتین متهم به آزار جنسی کودکان و قتل آنها بودند. گفته می شود که این خانواده کودکان را شکنجه می کردند و با آنها رفتارهای شیطانی داشتند.
 


تولدعجیب، Coffin Births
 
 ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا

اصطلاح پزشکی Coffin Births عبارت از فرآیند خروج جنین مرده از داخل جسد مادر مرده ی خود، بر اثر فشار متزاید گازهای شکم است.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United States
09:08 - 1395/11/04
همه این عکسها اندازه یک تصادف پراید در ایران ترسناک نبودند
Iran, Islamic Republic of
08:07 - 1395/11/05
فقط یه چیزی مینویسی تا مردم به یه طریقی بخوننش...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج