سارقان به عنف به دام افتادند
۴۶۸۷۵۹
۰۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۷
۱۸۲۶۱ 
فرمانده انتظامي استان البرزاز دستگيري سه سارق به عنف آدم ربا که در پوشش مسافرکش اقدام به زورگيري از مردم مي‌کردند، خبر داد.
روزنامه آرمان: فرمانده انتظامي استان البرزاز دستگيري سه سارق به عنف آدم ربا که در پوشش مسافرکش اقدام به زورگيري از مردم مي‌کردند، خبر داد.
 
سردار کامراني صالح گفت: در پي دريافت گزارش‌هاي متعدد آدم ربايي و اخاذي از خانواده‌هاي ربايندگان در تهران و کرج از سوي سه سارق به عنف توسط يک دستگاه خودرو پژو پارس شناسايي و دستگيري آدم رباها در دستور کار تيم ويژه اي از ماموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان البرز قرار گرفت. وي گفت: در بررسي‌هاي تکميلي ماموران مشخص شد که متهمان با استفاده از يک دستگاه خودروي پژو پارس مسروقه، تحت پوشش مسافرکش در مناطق مختلف شهر تهران اقدام به سوار کردن مسافر کرده و پس از طي مسافتي با انحراف مسير به سمت مناطق اطراف شهر کرج، در فرصت مناسب با تهديد سلاح سرد و ضرب و شتم مسافران، از آن‌ها مي‌خواستند که با تماس تلفني با خانواده‌هايشان مقاديري وجه به حساب بانکي آن‌ها واريز کنند تا سارقان از طريق دستگاه کارتخوان اقدام به برداشت وجوه کنند.
 
سردار کامراني صالح افزود: سارقان زورگير در چندين اقدام مشابه ديگر در تهران و کرج با سوار کردن مسافران ضمن سرقت اموال آن‌ها در صورت همراه نداشتن کارت عابر بانک، طي تماس تلفني با خانواده مالباختگان با اين عنوان که يکي از اعضاي خانواده آن‌ها از خانواده وي مي‌خواستند وجوه درخواستي را در ازاي رهايي آن فرد به شماره کارتي که آدم رباها به آن‌ها مي‌دادند واريز کنند.
 
فرمانده انتظامي استان البرز افزود: با توجه به حساسيت موضوع و ايجاد رعب و وحشت از اقدام سارقان مسافر برنما، تحقيقات در اين خصوص آغاز شد و با توجه به اينکه ردي از سارقان در دست نبود پس از چندين شبانه روز تلاش و پيگيري، يکي از سارقان شناسايي و با تعقيب و مراقبت‌هاي شبانه روزي، دو نفر ديگر از همدستان وي نيز در نقاط مختلف استان البرز شناسايي و طي سه عمليات همزمان و غافلگيرانه، هر سه متهم که از سارقان سابقه دار بودند دستگير و جهت تحقيقات تکميلي به پليس آگاهي منتقل شدند. گفتني است، متهمان در بازجويي‌هاي ماموران به جرم خود مبني بر پنج فقره سرقت به عنف و آدم ربايي در تهران و کرج اعتراف کردند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1395/11/07
چرا دستای اینا رو قطع نمیکنن مردم راحت بشن
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1395/11/07
جریمه دولتی کنید،،،،بعدولشون کنید،،،،،،،خجالت اوره به خدل
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1395/11/08
باید به شدت برخورد کنند با کسایی که ضعیف کشی میکنند و اخاذی
Iran, Islamic Republic of
02:28 - 1395/11/12
خدا از زمین برشون داره
یاحق
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج