ذوالقدر: بسیاری از مردم زیر خط فقر قرار دارند
۴۷۰۲۲۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۲
۱۰۸۲۰
معاون اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: برای برون‌رفت از این مشکلات آن چیزی که جبهه مردمی پیشنهاد کرده و با استقبال مردم مواجه شده این است که باید به ارزشهای انقلاب و انقلاب اسلامی بازگردیم.
خبرگزاری تسنیم: اولین نشست کمیته جوانان و دانشجویان جبهه مردمی نیروهای انقلاب  (شنبه 9 بهمن‌ماه) در مجتمع فرهنگی تربیتی مسجد الرحمان برگزار شد.

محمدباقر ذوالقدر معاون اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در این نشست با اشاره به فلسفه شکل‌گیری این جبهه گفت: واقعیت تلخ روزگار ما این است که بعد از سی و هشت سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و پای آن خونهای زیادی ریخته شده است، باید اعتراف کنیم که متاسفانه تمام اهداف انقلاب محقق نشده است.

وی با بیان اینکه آنچه بنیانگذاری انقلاب اسلامی هدفش بود در بسیاری از موارد محقق نشده است، تصریح کرد: اهداف کسانی که برای عزت و اقتدار نظام تلاش می‌کنند هنوز محقق نشده است.

معاون اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با تاکید بر اینکه مردم امروز گرفتار مشکلاتی در عرصه مختلف از جمله اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، و مدیریت عمومی کشور هستند اظهار داشت: در برخی موارد دیگر مشکل نیست بلکه بوی بحران به استشمام می‌رسد.

ذوالقدر با اعلام اینکه کشور امروز گرفتار بیکاری، رکود، گرانی است افزود: هر روز ارزش پول ملی کشور کمتر می‌شود و بیشتر مردم امروز زیر خط فقر هستند.

وی با بیان اینکه مطالبات رهبری در بسیاری از موارد بر روی زمین مانده است گفت: در بسیاری موارد دچار پسرفت شده‌ایم و داشته‌‌هایی را که براثر تلاش فرزندان انقلاب به دست آمده بود نیز کمرنگ شدند.

معاون اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با تاکید بر اینکه کشور امروز با تهدیدهای خارجی مواجه است، ادامه داد: گرگهای خون آشام مترصد این هستند که پنجه‌های خون‌آلود خود را روی انقلاب و کشور بکشند.

ذوالقدر با بیان اینکه در برابر مشکلات و تهدیدات نمی‌توان آرام نشست و نیروهای انقلاب نمی‌توانند سرگرم کار خود باشند ادامه داد: نمی‌توان شاهد کم‌فروغ شدن انقلاب بود و ببینیم سنگر به سنگر دشمن وارد کشور می‌شود.

وی تصریح کرد: برای برون‌رفت از این مشکلات آن چیزی که جبهه مردمی پیشنهاد کرده و با استقبال مردم مواجه شده این است که باید به ارزشهای انقلاب و انقلاب اسلامی بازگردیم و کار را به مردم بسپاریم که دو رکن اساسی شکل‌گیری جبهه مردمی نیروهای انقلاب همین است.

معاون اجرایی جبهه مردمی نیروی انقلاب با بیان اینکه در چند سال اخیر یک کلیدواژه در بیانات مقام معظم رهبری وجود دارد و آن هم انقلابیگری است، اظهار داشت: یک مسئله در همه کشورهای جهان قدرت ملی است و کشورهایی که می‌خواهند در هندسه قدرت جهانی نقش داشته باشند روی قدرت ملی می‌ایستند که این قدرت ملی موجودیت آنها را تثبیت و باعث اقتدار آنها می‌شود.

ذوالقدر افزود: در بحث قدرت ملی یکی از اساسی‌ترین رکن آن در کشور ما انقلاب است که مهمترین مولفه قدرت ملی ما است. اگر این انقلاب را حفظ نکنیم به یک کشور دسته چندم تبدیل خواهیم شد.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب باعث شد که کشور ما جهش داشته باشد و به یک قدرت اثرگذار در جهان تبدیل شود عنوان کرد: آنچه باعث شد قدرتهای بزرگ را به زانو دربیاوریم انقلاب و انقلابیگری بود و به همین دلیل است که دشمنان سعی می‌کنند از ما انقلا‌ب‌زدایی کنند و ارزشهای آن را به فراموشی بسپارند.

معاون اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب تصریح کرد: آنها مخالفتی با جمهوری اسلامی ایران ندارند به شرط اینکه بر روی ارزشهای انقلابی پافشاری نکنیم که در برخی مواقع در جاهایی موفق بوده‌اند.

ذوالقدر تصریح کرد:‌برای برون‌رفت از مشکلات اولین کار این است که نیروهای انقلاب در یک اردوگاه جمع شوند که جبهه مردمی نیروهای انقلاب در پاسخ به اینچنین کاری است.

وی با اشاره به نامگذاری این تشکل سیاسی به عنوان جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: جبهه برگرفته از دفاع مقدس و حضور مردمی در جبهه‌های حق علیه باطل بودکه برخلاف آنچه در مباحث سیاسی مطرح می‌شود است.

معاون اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب ادامه داد: ویژگی جبهه در این بود که در میدان منازعه قرار داشتیم و با دشمن بیرونی مبارزه می‌کردیم.

ذوالقدر با تاکید بر اینکه در جبهه‌های دفاع مقدس بعضی از خصوصیات وجود داشت، گفت: در جبهه‌های دفاع مقدس مردم حضور داشتند بدون گرایشات سیاسی و قومی و همچنین در جبهه انگیزه رسیدن به قدرت و ثروت نبود و دفاع از ارزشها بود که شاهد ایثارگریهایی در این زمینه بودیم.

وی با تاکید بر اینکه جبهه نیروهای مردمی انقلاب باید حضور مردم در اداره امور کشور را فراهم کند گفت: در این جبهه تصمیم از پایین به بالاست یعنی حضور مردم در این جبهه پررنگ است.

ذوالقدر در پایان گفت: در مجمع عمومی که در بهمن ماه برگزار می‌شود اعضای هیئت رئیسه این جبهه مشخص می‌شوند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1395/11/10
شاید بشه گفت بیشتر از 70%
خود من یکیش
الان یه بچه 1 ساله دارم. هزینه مهد 750
نهایت حقوق دریافتی 1،5
ترجیح دادم بشینم تو خونه بچه داری کنم . سودش بیشتره والا .
Iran, Islamic Republic of
02:32 - 1395/11/10
جناب در کشور پهناور ما فقر وجود ندارد ما همه دارا هستیم،،،،،، دختران و پسران ما در رفاه کامل بسر میبرند،،،،،،، و خوشحال و شاداب هستند،،،،، پدران ومادران ما دوران بازنشستگی خود را به تفریح سیر و سیاحت میپردازند،،،،،،، در کشور ما زندان وجود ندارد،،،، هیچ جرمی پدید نمی آید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما همه شاد و خرسند یم،،،،،،،،،، اشتباه به عرض شما رسیده،،،،،،،،، بازنگری کنید،،، آنکه دیده یا شنیده اید ایران نیست،،،،،،،،،،، گرسنگان آفریقا هستند،،،،،،،،،، نگران و ناراحت نباشید،،،،،،،، شکر خدا همه راضی به رضای خدا هستند،،،،،،
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1395/11/10
خوب دیگه این هم نتیجه تدبیر!
اگر دوباره این آقا را بیارید سر کار بدبخت میشید ها فریبش و نخورید لطفا” !
Iran, Islamic Republic of
05:03 - 1395/11/10
نکنه این هم میخوادکاندیدبشه!؟والا بعیده!
Iran, Islamic Republic of
06:36 - 1395/11/10
هیپچ کس به فکر کسی نیست هرکسی به فکر خودش است وای بر ماها
Germany
08:59 - 1395/11/10
زیر خط فقر؟؟؟؟؟؟
به خط فقر هم بدهکارن؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1395/11/10
آقای ذوالقدر!!! نزدیک انتخابات یادت افتاد بیکاری و رکود و گرونی توی کشور بیداد میکنه و خیلی از مردم زیر خط فقرن؟؟؟!!!! عجب بیکاری و رکود و گرونی سمجیه که از بین نرفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1395/11/10
شعارفقط شعار آقای ذلفقارچکاربرای مردم میتونی بکنی ماازشعارخسته شدیم
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1395/11/10
باباولمون کنیدهرروزداغمون تازمیکنیدماازخط فقرهم گذشتیم .. عزیزهم وطنی گفت اگرنیازمندنبودیداینترنت نداشتی خوب راست میگه بندخداامروزگدای سرخیابونم یه مبایل داراینترنت هم داره بابافقربیچارمون کردبس کنیدحرف نزنیدعمل کنیدخداشاهدمن کرایه نشینم پول کرایه خونه ندارم بدم میخان بندازنم بیرون خونه بخداتصمیم گرفتم چادربخرم برم توپارک زندگی کنم بایه زن مریض وبچه چهارساله شمابگیدچکارکنم کجای دلم بزارم بخدامیخاستم کلیه موبفروشم پول خونه جورکنم دل پربوددوستان ازبس فقط وعدشنیدم توچهل سالگی ریشم سفیدشد
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1395/11/11
ناشناس عزیزبه خدا کامنت شما روخوندم دلم خیلی گرفت من هم ازاینجابراتون دعامیکنم.امیدت فقط به خداباشه.همه مامشکلات زیادی داریم.دولت باید زودتراقدامی بکنه.که همه گرفتارند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج