حالت Game Mode ویندوز 10 چگونه کار می‌کند؟
۴۷۱۱۱۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
۳۹۹۰ 
مایکروسافت اطلاعات مربوط به حالت جدید Game Mode ویندوز ۱۰ را مشخص کرده است؛ قابلیتی که قرار است سیستم عامل مایکروسافت را برای اجرای بازی‌ها بهینه کند. یکی دو هفته‌ای است که درباره‌ی این قابلیت شنیده بودیم و در قالب ویدیویی که مایکروسافت منتشر کرده است، می‌توانیم کمی بیشتر از Game Mode ویندوز ۱۰ بدانیم.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: مایکروسافت اطلاعات مربوط به حالت جدید Game Mode ویندوز ۱۰ را مشخص کرده است؛ قابلیتی که قرار است سیستم عامل مایکروسافت را برای اجرای بازی‌ها بهینه کند. یکی دو هفته‌ای است که درباره‌ی این قابلیت شنیده بودیم و در قالب ویدیویی که مایکروسافت منتشر کرده است، می‌توانیم کمی بیشتر از Game Mode ویندوز ۱۰ بدانیم.

 حالت Game Mode ویندوز ۱۰ چگونه کار می‌کند؟ ----------- فعلا منتشر نشود

همانطور که در ویدیوی پایین می‌بینید، زمانی که ویندوز ۱۰ را در حالت Game Mode قرار می‌دهید، سیستم عامل شما، منابعی که از CPU و GPU در اختیار دارد را طوری اولویت‌بندی می‌کند که به بازی شما برسند. هدف اصلی حالت Game Mode، افزایش فریم بازی‌ها است.

حالت Game Mode به کنار، مایکروسافت برنامه‌های زیادی برای بازی‌ها روی ویندوز ۱۰ دارد. برای مثال یکی از این قابلیت‌ها که Game Bar نام دارد، به هنگام بازی کردن، امکانات مختلفی را در مقابل شما قرار می‌دهد. با فشردن کلیدهای Windows و G به هنگام بازی کردن، منوی Game Bar را می‌بینید و می‌توانید اسکرین‌شات بگیرید، ویدیو ضبط کنید یا مستقیما بازی خودتان را استریم کنید.

 حالت Game Mode ویندوز ۱۰ چگونه کار می‌کند؟ ----------- فعلا منتشر نشود

حالت Game Mode باید برای هر بازی به صورت جداگانه فعال شود. به هنگام بازی، Game Bar را باز می‌کنید و وارد تنظیمات می‌شوید. با روشن کردن حالت Game Mode از این صفحه، کامپیوتر شما به هنگام اجرای این بازی، به حالت Game Mode می‌رود.

قرار است بروزرسانی Creators Update ویندوز ۱۰ که این امکانات جدید را دارد، اوایل سال ۲۰۱۷ عرضه شود.
 
 
 
 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
 
 حالت Game Mode ویندوز ۱۰ چگونه کار می‌کند؟ ---------- فعلا منتشر نشود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج