نکسوس 6 و 9 به اندروید 7.1.2 آپدیت نمی شوند
۴۷۲۴۸۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷
۳۶۵۴
گوگل ظاهرا دست مرحمت خود را از سر نکسوس ۶ و نکسوس ۹ برداشته است و قرارنیست این گوشی‌ها به اندروید 7.1.2 آپدیت شوند.
وب سایت فارنت - محمد کاملان: گوگل ظاهرا دست مرحمت خود را از سر نکسوس ۶ و نکسوس ۹ برداشته است و قرارنیست این گوشی‌ها به اندروید 7.1.2 آپدیت شوند.
 
 نکسوس 6 و نکسوس 9 به اندروید 7.1.2 آپدیت نخواهند شد

به نقل از خبری که توسط یکی از کارمندان داخلی گوگل به بیرون منتشر شده است، موتورولا نکسوس ۶ و اچ‌تی‌سی نکسوس ۹ مورد بی‌مهری گوگل قرار گرفته‌اند و این گوشی‌ها قرار نیست آپدیت اندروید ۷.۱.۲ را دریافت کنند.

لازم به ذکر است که اندروید نسخه ۷.۱.۲، نسخه بعدی آپدیت اندروید به حساب می‌آید و قرار است تا چند ماه دیگر منتشر شود، در این نسخه شاهد بهینه‌سازی‌های مختلف و همچنین برطرف کردن باگ‌های نرم‌افزاری اندروید ۷ خواهیم بود.

اگر از طرفداران گوشی‌های نکسوس باشید حتما به خوبی می‌دانید که نکسوس ۶ و نکسوس ۹ مدت زمان گارانتی ۲ ساله خود را تمام کرده‌اند و با این حساب گوشی‌های چندان جدید و به‌روزی به حساب نمی‌آید، در نتیجه خبر تصمیم گوگل برای عدم انتشار آپدیت اندروید ۷.۱.۲ برای نکسوس ۶ و نکسوس ۹ چندان هم دور از ذهن نبوده است.

البته ذکر این نکته نیز لازم است که گوگل کاربران نکسوس ۶ و نکسوس ۹ را تنها به حال خود رها نمی‌کند و وعده داده است تا آپدیت‌های امنیتی را برای این گوشی‌ها تا حداقل یک سال دیگر منتشر کند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج