جلالی:‌ نتایج اخیرمان قابل دفاع نیست
۴۷۲۵۷۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶
۳۱۵۷
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:حمیدی، صادقی را در این بازی نداریم اما بازیکنان جوان‌مان را می‌بینیم و می‌توانیم از ظرفیت‌هایمان استفاده کنیم و فکر می‌کنم بازی فردا یک بازی حیاتی برای ما است.
خبرگزاری فارس: مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهار داشت: درست نیست که سه بازیکن اصلی‌مان را نداریم. حمودی، صادقی را در این بازی نداریم اما بازیکنان جوان‌مان را می‌بینیم و می‌توانیم از ظرفیت‌هایمان استفاده کنیم و فکر می‌کنم بازی فردا یک بازی حیاتی برای ما است و باید بتوانیم تمام امتیازاتش را کسب کنیم.

سرمربی تیم پیکان در خصوص نتیجه اخیر تیمش نیز افزود: همکارانم و خودم روی این موضوع که ما خوب بازی می‌کنیم اما نتیجه نمی‌گیریم متمرکز شده‌ایم. باید بگویم در تیم‌هایی که من کار می‌کنم بازیکنان تحت تأثیر تمرینات قرار می‌گیرند و اگر شرایط تمرینی ما کمی مختل شود وضعیت کاملا تغییر می‌کند.در چهار دیدار اخیرمان معتقدم که واقعا خوب بازی کردیم ولی نتایجی که گرفته‌ایم قابل دفاع نیست و فکر می‌کنم در کنار بازی خوب باید در نتیجه‌گیری هم در دیدارهای آینده موفق باشیم.

وی در مورد استفاده از کاپیتان تیم ملی افغانستان در تیم پیکان گفت: او امروز همراه ما به هتل می آید اما به این سرعت در کارمان جا نمی‌گیرد. او با من صحبت کرده و گفته حاضر است صبح و عصر تمرین کند تا زودتر به شرایط ایده‌آل برسد چند هفته‌ای است که او تمرین نداشته اما در آینده‌ای نزدیک به تیم ما می‌رسد.

سرمربی پیکان در مورد همزمانی افت منشا با افت تیم پیکان گفت: این مسئله می‌تواند تأثیرگذار باشد. این بازیکن درحمله فوق‌العاده بود البته همه عامل این بازیکن نیست اما افت او هم می‌تواند تأثیرگذار باشد.

وی در مورد وضعیت حضور منشا در پیکان گفت: من با او صحبت کردم و این بازیکن قطعا در تیم ما خواهد ماند.

سرمربی تیم پیکان با اشاره به شرایط پیش آمده برای داوری در فوتبال گفت: باید بگویم فضای سختی به وجود آمده است. در این فضای سخت خیلی‌ها مقصر هستند. آخرین آنها شاید داوری باشد و اینکه همه ما بعد از یک بازی تقصیر را به گردن همدیگر می‌اندازیم. تقصیر را به گردن داور، تماشاگر و ... می‌اندازیم و فدراسیون هم به عنوان ناظر فقط جریمه می‌کند. این مسئله علاج کار نبوده و نیست. دو کار باید انجام شود.

سرمربی پیکان تصریح کرد: اعتماد مربیان کم شده است. هر کسی خودش سعی می‌کند حقش را بگیرد و این مسئله به مرور باعث هرج و مرج می‌شود. باید قوانین بازدارنده‌ای داشته باشیم و در کنار آن هم قوانین تشویقی ایجاد کنیم که این مسئله می‌تواند کمک‌کننده باشد.فدراسیون فوتبال نباید فقط به عنوان ناظر باشد و جریمه کند. سال‌های سال این شیوه اجرا شده و کارآمد نبوده است. باید اقدام‌های اعتمادساز انجام شود.

سرمربی پیکان افزود: هر چه جنگ و جدال است به خاطر این است که اعتمادی وجود ندارد. در فوتبال خارجی می‌بینیم که داور اشتباه می‌کند و گزارشگر می‌گوید مربی خیلی راحت از این اشتباه داور گذشت. بله دلیلش این است که مربی به سیستم اعتماد دارد و می‌داند این اشتباه در جایی دیده می‌شودو به آن رسیدگی می‌کنند و ملاحظه کسی را نمی‌کنند و از کسی دستور نمی‌گیرند و رسیدگی می‌شود. در فوتبال ما هم باید اقدام‌های اعتمادساز انجام شود. این فضاهایی که بوجود آمده وقتی خودم را جای داوران می‌گذارم خیلی فضای سختی شده است. اینکه قبل از بازی فردا یک تیمی بیانیه می‌دهد نشانگر آن است که می‌خواهند از طریق یک سیستم تأثیرگذار باشند.خودم در این دوران سخت خودم را در کنار داوران می‌گذارم. به اکثریت قریب به اتفاق‌شان اعتماد دارم و فدراسیون و سازمان لیگ هم باید اقدام‌های اعتمادساز انجام دهند.

جلالی در پایان در خصوص صحبت‌هایی که گفته می‌شود دست‌هایی در میان است تا تیم به خصوص قهرمان لیگ برتر شود، خاطرنشان کرد: این صحبت‌ها همه علامت‌هایی هستند که نشان می‌دهد همه بی‌اعتماد هستند. ما نمی‌توانیم دهان همه را ببندیم. باید بنشینیم و ببینیم چرا این بی‌اعتمادی به وجود آمده است تا شاید علاجی برای این درد پیدا شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج