حكم اعدام مه آفريد در دست دادستان تهران
۴۷۳۳۶
۱۸ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۲
۳۶۸۲
قاضي پرونده فساد بزرگ بانكي اعلام كرد: پرونده فساد بزرگ بانكي كه مورد تائيد ديوانعالي كشور هم قرار گرفته است براي اجراي حكم به دادستاني تهران ارجاع شده و دادستاني مامور اجراي حكم اعدام "مه آفريد" و ساير متهمان است.
 خبرگزاری مهر: قاضي پرونده فساد بزرگ بانكي اعلام كرد: پرونده فساد بزرگ بانكي كه مورد تائيد ديوانعالي كشور هم قرار گرفته است براي اجراي حكم به دادستاني تهران ارجاع شده و دادستاني مامور اجراي حكم اعدام "مه آفريد" و ساير متهمان است.

ناصر سراج، با بيان اينكه حكم نهايي و تائيد شده 37 متهم پرونده فساد بزرگ بانكي براي اجرا به دادستاني تهران ارجاع شده است گفت: اينكه سوال مي شود حكم اعدام 4 متهم رديف اول اين پرونده چه زماني اجرا مي شود بايد گفت كه دادستاني تهران مامور اجراي حكم متهمان است.

متهمان به ترتيب در بسياري از موارد هم به جزاي نقدي و هم حبس و چهار نفر هم به غير از جريمه و رد مال به اعدام محكوم شده است كه به ترتيب بايد اين احكام اجرا شود.


وي در پاسخ به اينكه شما از سوي رئيس قوه قضائيه مامور رسيدگي به پرونده مهدي هاشمي شده ايد وضعيت اين پرونده در چه مرحله اي است پاسخ داد: در مورد اين پرونده من قصد صحبت كردن ندارم و پرونده در هر مرحله اي كه باشد از سوي روابط عمومي قوه قضائيه اطلاع رساني مي شود.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1392/01/18
اعدام؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
پ نه پ لوح تقدیر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج