اطلاعات جدید از مشخصات آیفون 8
۴۷۷۹۳۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
۴۰۰۸
شایعات جدید حاکی از آن هستند که آیفون ۸ دارای فناوری شارژ بی سیم خواهد بود که استفاده از آن هیچ آسیبی به امواج مغزی افراد نمی نزد. در ضمن شکل جدیدی از فناوری تاچ سه بعدی نیز برای نخستین بار در این گوشی به کار گرفته خواهد شد.
وب سایت کلیک: شایعات جدید حاکی از آن هستند که آیفون ۸ دارای فناوری شارژ بی سیم خواهد بود که استفاده از آن هیچ آسیبی به امواج مغزی افراد نمی نزد. در ضمن شکل جدیدی از فناوری تاچ سه بعدی نیز برای نخستین بار در این گوشی به کار گرفته خواهد شد.
 
 اظهارات جدید مینگ چی کو در مورد مشخصات آیفون ۸

امسال دهمین سالگرد عرضه اولین گوشی اولین گوشی آیفون است و اپل قصد دارد امسال با عرضه گوشی آیفونی که احتمالا نام آن آیفون ۸ خواهد بود، امسال را در تاریخ اپل جاودانه سازد. اولین تغییر اپل بزرگ در گوشی آیفون ۸ این است که در آن به جای استفاده از نمایشگر LCD که تاکنون در گوشی های آیفون به کار گرفته شده است، از نمایشگر منعطف OLED با لبه های خمیده، استفاده خواهد شد. در ضمن این گوشی همانند گوشی آیفون ۷ با باتری بزرگ و دوربین دوگانه عرضه خواهد شد.

تحلیلگری به نام مینگ چی کو که بر اساس منابع زنجیره ای موجود، به پیش بینی ویژگی های گوشی بعدی آیفون می پردازد، پیش بینی کرده است که این گوشی همانند گوشی های آیفون ۷ و ۷ پلاس از فناوری شارژ بی سیم برخوردار خواهد بود. طبق پیش بینی او، گوشی بعدی آیفون از یک بدنه تمام شیشه ای برخوردار است که قابی نازک از جنس استیل با کیفیت آن را دربرگرفته است. مشکلی که در مورد این گوشی وجود دارد این است که فناوری شارژ بی سیم باعث می شود دمای باتری گوشی در حین شارژ افزایش یابد و شیشه رسانایی کمتری نسبت به فلز دارد.

علاوه بر این، طبق گزارشات ظاهرا اپل قصد دارد شکلی جدید از فناوری تاچ سه بعدی را در گوشی جدید خود به کار گیرد که با فناوری تاچ سه بعدی به کار گرفته شده در گوشی های آیفون ۷ و آیفون ۶s متفاوت است و برای بهره مندی از این فناوری، باید یک لایه جدید به صفحه نمایش گوشی اضافه شود که این موضوع هم باعث می شود حرارت گوشی تا میزانی افزایش پیدا کند؛ بنابراین آقای کو پیش بینی کرده است اپل برای کاهش دمای بالای ناشی از سیم پیچی های مربوط به فناوری شارژ بی سیم، یک صفحه گرافنی در این گوشی به کار ببرد.

البته کاربران اصلا نباید نگران وجود این لایه اضافی در گوشی بعدی آیفون که اپل برای جلوگیری از افزایش بیش از حد دما در آن نصب کرده است، باشند. به نظر آقای کو فناوری جدید تاچ سه بعدی ویژگی جالبی برای این گوشی خواهد بود. نکته جالب این است که استفاده از فناوری شارژ بی سیم این گوشی، هیچ آسیبی به مغز و امواج مغزی شما وارد نمی کند.

لایه جدید تاچ سه بعدی آیفون ۸ فناوری جدیدی است که در گوشی های قبلی آیفون وجود ندارد. وجود این فناوری جدید باعث مطرح شدن شایعات جدیدی شده است که بیانگر این موضوع هستند که دکمه های صدا و دیگر دکمه های این گوشی، نسبت به میزان تاچ حساس باشند و این شایعات تا حدودی هم درست به نظر می رسند.
 
این شایعات تمام کاربران علاقه مند به گوشی های آیفون را واقعا هیجان زده می کند. به نظر می رسد اپل برای دهمین سالگرد تولید اولین گوشی آیفون، سورپرایز خاصی برای طرفداران خود دارد. چیزی که واضح و مشخص است این است که تغییرات جدید در گوشی جدید آیفون تنها به سخت افزار و طراحی محدود نمی شود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج