حیات وحش جنگل های کاستاریکا
۴۷۸۱۹۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۲
۴۱۴۹
از میان تمامی زیبایی های جهان امروز به جنگل های شگفت انگیز کاستاریکا سفری مجازی خواهیم داشت تا مناظری بی نظیر و خارق العاده از طبیعت و بافت جانوری آن را به نمایش بگذاریم.
وبسایت کارناوال - آترا گل محمدی: از میان تمامی زیبایی های جهان امروز به جنگل های شگفت انگیز کاستاریکا سفری مجازی خواهیم داشت تا مناظری بی نظیر و خارق العاده از طبیعت و بافت جانوری آن را به نمایش بگذاریم.
 
کاستاریکا، کشوری در مرکز آمریکا با جمعیتی متمرکز حدود ۴٫۵ میلیون نفر در پایتخت آن (سن خوزه) که از غرب با اقیانوس آرام پیوند خورده است.
 
اما ما تنها جنگل های وسیع کاستاریکا را برایتان انتخاب نموده ایم تا گوشه ای از زیبایی های جهان خلقت را برایتان نمایان کنیم، زیرا که این کشور از انواع مختلف گیاهان و جانوران غنی است و می خواهیم تمامی این گونه های منحصر بفرد را برایتان به تصویر بکشیم.
 
آیا به مار ها علاقه مند هستید یا از آنها می ترسید؟ در ویدیو امروزمان انواع مارهای موجود در این سرزمین را به شما نشان می دهیم و امیدواریم که اگر حس بدی به آن ها دارید با دیدن این گونه های رنگارنگ احساس بهتری نسبت به آنها پیدا کنید.
 
و اما این نمایش، تنها به مارها ختم نمی شود. با موجودات فراوان دیگری از جمله قورباغه های گوناگون، لاکپشت های آبی، آفتاب پرست های بزرگ، طوطی های زیبا و انواع حشرات شما را آشنا خواهیم کرد که برخی از این حیوانات تنها بومی این منطقه هستند.
 
در صحنه هایی دیگر با طبیعت زیبا و فوق العاده ی این جنگل ها مواجه می شویم. آبشار ها ی زیبا، درخت های سر بفلک کشیده، دریای پر جنب و جوش که شاید با دیدن این زیبایی آفرینش دلت بخواهد در آن فضا قرار بگیری و از هوای پر رطوبتش استشمام کنی و از تماشای این شگفتی ها لذت ببری.
 
پس تنها چشمانت را ببند و تصور کن که آنجا قرار گرفته ای و تمام احساساتت را با ما در میان بگذار.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج