کمک 100 میلیون دلاری امیر قطر به فلسطین
۴۷۸۴۴۶
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۰
۶۱۱۳ 
نائب رئیس دفتر سیاسی حماس از پرداخت ۱۰۰ میلیون دلار کمک مالی برای کمک به بازسازی و عمران نوار غزه توسط شیخ «تمیم بن حمد» خبر داد.
خبرگزاری مهر: به نقل از فلسطین الیوم، نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس از کمک امیر قطر به نوار غزه خبر داد.

در همین راستا، «اسماعیل هنیه» نائب رئیس دفتر سیاسی حماس اعلام کرد که شیخ «تمیم بن حمد» امیر قطر با پرداخت ۱۰۰ میلیون دلار کمک مالی برای کمک به بازسازی و عمران نوار غزه موافقت کرد.

وی همچنین گفت که حدود ۲۵ میلیون دلار از مجموع این مبلغ صرف ساخت بیمارستانی در شهر رفح خواهد شد و موسسه قطری حمد بن جاسم نیز ۱۰ میلیون دلار برای احداث بیمارستانی در شهر غزه کمک خواهد کرد.

عضو ارشد حماس در رابطه با بحران برق غزه نیز اظهار داشت که امیر قطر ۳۰ میلیون دلار به مدت ۳ ماه برای اجرای پروژه برق رسانی  ۱۶۱ کمک خواهد کرد و علاوه بر آن، ۱۲ میلیون دلار دیگر نیز ظرف مدت ۳ ماه برای تهیه سوخت مورد نیاز نیروگاه تولید برق غزه کمک می کند.

اسماعیل هنیه خاطر نشان کرد که امیر قطر همچنین دستور پیگیری پروژه انرژی جایگزین را نیز داده است و بازرگانان و سرمایه گذاران قطری و فلسطینی می توانند در این پروژه همکاری داشته باشند.

وی کمک های قطر به نوار غزه را ستود و تاکید کرد که قطر طی سال های گذشته و در مدتی که باریکه غزه تحت محاصره بوده است، همیشه از جمله کشورهایی بوده که امدادرسانی زیادی را به مردم این منطقه انجام داده است.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1395/11/24
25ملیون دلار برا یه بیمارستان
25000*4000:؟
اونجا بخور بخور
Oman
08:00 - 1395/11/24
دنیای کثیف وسیاست کثیف
ازیه طرف برای نابودی فلسطین نقشه میکشندو با اسراییل همکاری میکنند
ازاونطرف هم دم از کمک کردن میزنند
اینکه نمیشه گفت کمک خرابیهایی که خوتون بوجودآوردید دارید بخشی ازاونا را میسازید
تلفات جانی که توسط شما وهم پیمانانتان برجای گذاشته چه میشه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج