توصیه یک نماینده به سفرای پارتی برو
۴۷۹۴۱۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵
۴۶۲۳
نقوی حسینی با اشاره به سرو مشروبات الکلی در برخی سفارتخانه ها گفت: چنانچه آثار این اقدامات در خارج از سفارتخانه پدیدار شود قابل پیگیری، بررسی و رسیدگی است.
خبرگزاری میزان: سید حسین نقوی حسینی با بیان اینکه پارتی های  شبانه سفرا هم در داخل سفارتخانه ها و هم خارج آنجا برگزار می شود اظهار داشت: اقداماتی که داخل سفارتخانه انجام می شود چون خاک آن کشور محسوب می شود به خود آن کشور مربوط می شود اما اگر اقداماتی در داخل سفارتخانه انجام شود و آثار آن به بیرون منتقل شود و اثر آن اقدام در بیرون تاثیرگذار باشد قطعا آن اقدام قابل پیگیری، بررسی و رسیدگی است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به سرو مشروبات الکلی در برخی از این پارتی های شبانه اظهار داشت: چنانچه آنها با حالت مستی به خیابان بیایند و آثار آن در خیابان به جای بگذارند و برای شهروندان مشکل ایجاد کنند و یا باعث تصادف و راه بندان شوند قطعا باید نسبت به آثار خروجی آن اقدام لازم صورت بگیرد.

وی افزود: هر اقدامی از سوی سفرا و دیپلمات های کشورهای خارجی که در کشورمان مهمان ما هستند و ما میزبان آنها محسوب می شویم در خارج از سفارتخانه باید در چهارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی باشند و همه دیپلمات ها و میهمان های دیپلماسی ما باید شئونات جامعه اسلامی را رعایت کنند.

نقوی حسینی با اشاره به برگزاری میهمانی های خارج از شئونات اسلامی از سوی سفرا برخی کشورها تاکید کرد: هر گونه پارتی، نشست شبانه یا محفلی که برخلاف شئونات دینی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد قطعا جرم است و فرقی نمی کند که مجرم ایرانی یا خارجی باشد.

براساس گزارش میزان، اوایل مرداد امسال بود که ضابطان در اقدامی پیش­گیرانه خانه­ ای را که برای برگزاری مجلس مختلط و برای فساد برای برخی دیپلمات‌های کشورهای خارجی و برخی افراد داخلی مرتبط مهیا شده بود را کشف کردند.

 عباس جعفری دولت ­آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران روز یکشنبه دهم مرداد ماه در ششمین نشست دادستانی تهران در امر زندان­ها طی سال جاری، با اعلام این که از منزل مذکور چهار هزار لیتر مشروب الکلی کشف شده است، اظهار داشت: امروز دشمنان انقلاب در مورد فساد و فحشا سازمان­ یافته عمل می ­کنند و این اقدام ضابطان، از آن جهت که پیشگیرانه بوده و نشان از اشراف دستگاه ­های اطلاعاتی و ضابطان بر امور شهر دارد، قابل تقدیر است.

دادستان تهران در تاریخ دهم مرداد ماه، افزود: طی دو ماه گذشته این دومین خانه­ ای است که با برخی دیپلمات‌های خارجی در تهران و عوامل ایرانی در ارتباط بودند، در تهران کشف شده و این شیوه پیش­گیرانه باید ادامه یابد تا تمام مراکز مهیا برای فساد شامل باغ‌ها، تالارها و اماکن معد برای فساد در اشراف اطلاعاتی ضابطان قرار گیرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج