راموس: زیدان کاپیتان کشتی رئال مادرید است
۴۸۰۵۲۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۸
۳۱۶۴
سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در آستانه دیدار تیمش برابر ناپولی به تمجید از عملکرد زین الدین زیدان پرداخت.
ورزش سه: از زمان حضوز زیزو روی نیمکت کهکشانی ها، روند نتیجه گیری این تیم تغییر فراوانی داشته و پایتخت نشینان روزهای شیرینی را تجربه می کنند.
 
سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در آستانه دیدار تیمش برابر ناپولی به تمجید از عملکرد زین الدین زیدان پرداخت.

راموس گفت: "حضور زیدان تغییرات مثبتی فراوانی را به همراه داشت. هر مربی فلسفه، افکار و روش تعامل با بازیکنان مخصصوص به خود را دارد و با توحه به اینکه زیدان بازیکن برجسته ای بوده، شما می تواند رویکرد منحصر به فرد و خاص وی در عالم مربیگری را مشاهده کنید.
 
راموس: زیدان کاپیتان کشتی رئال مادرید است

او انتظارات خود از ما را به خوبی توضیح می دهد و ما سال جدید را به خوبی آغاز کرده ایم. ما تقریبا فاتح لالیگا هستیم و از ابتدای زمان حضور زیدان تا آخرین روز برای پیروزی مبارزه خواهیم کرد.
 
زیدان همان تواضع و استعداد دوران ورزشی خود را به رختکن تیم انتقال داد و به افکار بازیکنان کاملا مسلط است. داشتن رختکنی مثل ما پر از بازیکنانی از نقاط مختلف دنیا و با فرهنگ و آداب و رسوم مختلف هرگز آسان نیست.
 
او قادر به حفظ تعادل در رختکن رئال مادرید است و ما نتایج این افکار را بر روی نتایج ما مشاهده می کنید. ما از حضوز زیدان بسیار خوشحالیم و او را کاپیتان کشتی رئال مادرید می دانیم. ما می دانیم که نتایج یک مربی میزان حضور او روی نیمکت را معین می کند و به همین دلیل بازیکنان تلاش می کنند تا به همه اهداف تعیین شده برسند".
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج