بازگشت کاوه به ورزشگاه خاطره انگیز
۴۸۱۱۷۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۸
۴۹۷۱ 
مهاجم گلزن و گلساز استقلال در لیگ شانزدهم برای اولین بار بعد از جدایی از ذوب آهن به فولادشهر باز خواهد گشت.
ورزش سه: مهاجم گلزن و گلساز استقلال در لیگ شانزدهم برای اولین بار بعد از جدایی از ذوب آهن به فولادشهر باز خواهد گشت.

کاوه رضایی بهترین خرید استقلال در لیگ شانزدهم است که ابتدای فصل از ذوب آهن بعد از کش و قوس های زیاد راهی استقلال شد. رضایی که در لیگ شانزدهم با ثبت 7 گل و 6 پاس گل بهترین عملکرد را در میان بازیکنان استقلال داشته، در پیروزی های هفته اخیر این تیم نیز نقش پررنگی ایفا کرده است. رضایی در هفته بیست و دوم لیگ برتر در بازگشت به اصفهان در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برابر تیمی قرار خواهد گرفت که یک فصل و نیم حضور درخشان در آن تیم داشت.
 
دیدار با استقلال آخرین حضور در ذوب آهن

دیدار جام حذفی ذوب آهن برابر استقلال تهران که با قهرمانی ذوبی ها در خرمشهر به پایان رسید، آخرین حضور کاوه رضایی با پیراهن ذوب آهن بود. رضایی در این بازی نزدیک به 100 دقیقه برای ذوبی ها به میدان رفت اما موفق به گلزنی برابر استقلال نشد. رضایی که در دیدار با العین پیش از این بازی با کفش های آبی به میدان رفته بود، حاشیه های زیادی را در این بازی تحمل نکرد و بعد از یک نمایش قابل قبول، در وقتهای تلف شده از زمین مسابقه بیرون رفت.

خاطرات خوش کاوه در اصفهان

کاوه یک فصل و نیم در ذوب آهن حضور داشت و روزهای خوبی در این تیم سپری کرد. مهاجم سابق ذوب آهن در اصفهان دو قهرمانی جام حذفی را جشن گرفت و البته در روزهای پایانی حضور در ذوب آهن به تیم ملی نیز دعوت شد. رضایی البته در این مدت قراردادهای خوبی نیز با ذوب آهن به امضا رساند تا حضور او در اصفهان برای این بازیکن خاطرات خوبی به همراه داشته باشد.

رضایی بدون گل زده برابر استقلال

کاوه رضایی با پیراهن فولادخوزستان، سایپا و ذوب آهن در لیگ برتر حضور داشته و برابر استقلال به میدان رفته اما هیچگاه نتوانسته بود دروازه استقلال را باز کند. بهترین گلزن استقلال در لیگ شانزدهم البته با پیراهن ذوب آهن یک مرتبه دروازه پرسپولیس را باز کرده بود و در دربی هشتاد و چهارم نیز دومین گل خود را وارد دروازه پرسپولیس کرد.

دیدار آسیایی آخرین حضور در فولادشهر

آخرین حضور کاوه رضایی در فولادشهر به دیدار ذوب آهن برابر العین باز می گردد. دیداری که ذوبی ها با وجود برتری برابر نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا نتوانستند به مرحله بعد صعود کنند. رضایی بعد از تاریخ 5 خرداد هنوز در ورزشگاه فولاد شهر به میدان نرفته تا دیدار استقلال برابر ذوب آهن روز پنجشنبه، اولین بازگشت این بازیکن به فولادشهر باشد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج