زیدان: نتیجه 3 - 1 برای صعود کافی نیست
۴۸۱۲۷۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۷
۵۵۶۱
رئال مادرید امشب موفق شد با نتیجه 3-1 بر ناپولی غلبه کرده و با اندوخته ای مناسب به بازی برگشت در سن پائولو برسد.
ورزش سه: رئال مادرید امشب موفق شد با نتیجه 3-1 بر ناپولی غلبه کرده و با اندوخته ای مناسب به بازی برگشت در سن پائولو برسد.

 رئال ابتدا با گل اینسینیه از ناپولی عقب افتاد؛ اما کریم بنزما موفق شد کار را به تساوی بکشاند. در نیمه دوم نیز کروس و کاسیمیرو دو گل دیگر زدند تا برتری رئال پرگل تر شود.
 
زیدان: نتیجه 3 - 1 برای صعود کافی نیست

زیدان در پایان بازی در مورد ترس خودش و هواداران پس از گلزنی ناپولی در دقایق ابتدایی گفت:« فوتبال همین است. حیف که وقتی بازی را به آن خوبی شروع کردیم، آنها روی اولین حرکت شان موفق شدند به ما گل بزنند.

کمی نارحت کننده بود؛ با این حال در ادامه موفق شدیم بر بازی مسلط شده و سه گل به ثمر برسانیم. تنها افسوس من گلی است که دریافت کردیم و ای کاش آن گل را نمی خوردیم.

نتیجه 3-1، نتیجه ای خوب و منطقی است ولی تعیین کننده تیم صعود کننده نیست. هنوز شانس دو تیم برای رسیدن به دور بعد، 50-50 است.»
 
زیدان: نتیجه 3 - 1 برای صعود کافی نیست

خامس:« او نمایش خوبی ارائه داد و وقتی توپ به وی می رسید، به بازی ما نظم می داد؛ به خصوص در نیمه اول. خامس سانترهای خوبی هم انجام داد و در مجموع از او راضی هستم.»
 
مصدومیت راموس:« او از دقایق ابتدایی بازی کمی ضربه خورده بود و یک کارت هم داشت. به همین خاطر او را تعویض کردم.»
 
بنزما:« کریم نشان داد که بازیکنی باشخصیت است. او در شرایط دشوار و زیر فشار انتقادات توانست با گلزنی، به خوبی خود را نشان دهد و پاسخ انتقادات را هم داد. دوست داشتم یک گل دیگر هم می زد؛ چون موقعیتش را هم داشت. کریم همیشه یک خطر مقابل دروازه حریفان است.»
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج