برادران سیسترز به سینما می‌آیند
۴۸۱۵۲۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۹
۴۳۶۹ 
ژاک اودیار کارگردان سرشناس فرانسوی که آثار تحسین شده‌ای چون «یک پیامبر»، «زنگار و استخوان» و «دیپان» را در کارنامه‌اش دارد، در تجربه‌ای متفاوت و بین‌المللی به سراغ اقتباس سینمایی از یک رمان مشهور و خاص خواهد رفت.
وب سایت دنیای تصویر آنلاین: ژاک اودیار کارگردان سرشناس فرانسوی که آثار تحسین شده‌ای چون «یک پیامبر»، «زنگار و استخوان» و «دیپان» را در کارنامه‌اش دارد، در تجربه‌ای متفاوت و بین‌المللی به سراغ اقتباس سینمایی از یک رمان مشهور و خاص خواهد رفت.
 
برادران سیسترز به سینما می‌آیند 

رمان «برادران سیتسرز» پاتریک دویت که به فارسی هم ترجمه شده و در سال‌های اخیر جزو عناوین محبوب و پرفروش بازار نشر بوده، روایت‌گر داستان دو برادر آدمکش در غرب وحشی است که با یک ماموریت عجیب درباره جویندگان طلا رو به رو می‌شوند. داستانی که به دلیل لحن متفاوت و طنز سیاه جاری در آن خیلی زود به شهرت رسید.

علاوه بر جان سی رایلی و جواکین فینیکس که نقش‌های اصلی را در فیلم ایفا می‌کنند، حضور جیک جیلنهال هم در این پروژه قطعی شده است.

جان سی رایلی از پنج سال قبل حق اقتباس این رمان را خریده بود و حالا موفق شده کارگردانی در حد و اندازه اودیار را برای ساخت فیلمش راضی کند.

فعلا سال ۲۰۱۸ را به‌عنوان زمان نمایش فیلم «برادران سیسترز» اعلام کرده اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج