واکنش سمپائولی به شایعه حضور در نیوکمپ
۴۸۲۰۳۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۲
۵۸۰۷
خورخه سمپائولی با اعلام این موضوع که تمام تمرکزش را معطوف به هدایت سویا کرده است در خصوص شایعات منتشر شده در خصوص حضور او در نیوکمپ اعلام کرد هیچ کس چیزی نمی داند.
وبسایت نود: خورخه سمپائولی با اعلام این موضوع که تمام تمرکزش را معطوف به هدایت سویا کرده است در خصوص شایعات منتشر شده در خصوص حضور او در نیوکمپ اعلام کرد هیچ کس چیزی نمی داند.

واکنش سمپائولی به شایعه حضور در نیوکمپ

خورخه سمپائولی که شایعات متعددی پیرامون حضور او به جای لوییز انریکه در نیوکمپ به گوش می رسد با پنهان نکردن علاقه اش برای حضور روی نیمکت بارسلونا اعلام کرد در حال حاضر تمام تمرکزش را معطوف به هدایت سویا کرده است. پس از شکست سنگین بارسلونا مقابل پاریسن ژرمن شایعات متعددی پیرامون حضور او به جای لوییز انریکه پس از اتمام فصل شنیده می شود، سمپائولی تنها در نخستین فصل حضورش در لیگ اسپانیا عملکرد فوق العاده ای داشته است و تنها با ۲ امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا در رتبه سوم لالیگا حضور دارد همچنین او با سویا تا نیم فصل ۴۲ امتیاز کسب کرده است که برای این باشگاه رکورد تلقی می شود. او در مصاحبه ای که با وبسایت رسمی باشگاه سویا داشته است در خصوص ارتباط با باشگاه بارسلونا گفت:

چیزی را به کسی توضیح نخواهم داد چرا که چیزی برای گفتن وجود ندارد. تمرکزم را معطوف به سویا کرده ام تا در اینجا به کار ادامه بدهم و آن ایده هایی که مد نظر دارم را در باشگاهی که من را به اروپا آورده است پیاده کنم. تمام فوتبال در زمان حال و واقعیت موجود می گذرد و واقعیت در زمان حال این است که برای موفقیت سویا تمام تلاشم را خواهم کرد. با این حال هیچ کس از فردای خود خبر ندارد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج