ظریف: شهرداری اسیر بازی خوب ما شد
۴۸۲۱۳۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۴
۳۳۶۲
لیبرو تیم والیبال بانک سرمایه گفت: مطمئن بودم که در دیدار دوم مقابل شهرداری تبریز، به راحتی پیروز می‌شویم.
خبرگزاری میزان: فرهاد ظریف در خصوص پیروزی تیم والیبال بانک سرمایه مقابل شهرداری تبریز اظهار داشت: مقابل شهرداری در تبریز خیلی خوب بازی کردیم و به نظر من حریف اسیر بازی خوب ما شد.

وی ادامه داد: بازی خوب‌مان مقابل شهرداری تبریز باعث شد به راحتی پیروز این بازی باشیم. با توجه به نتیجه مرحله رفت، انگیزه بازیکنان ما خیلی خوب بود و من هم مطمئن بودم که در شهر تبریز، تیم شهرداری را با اختلاف خیلی خوب در ست‌شماری شکست می‌دهیم.

لیبرو تیم والیبال بانک سرمایه در رابطه با تیمش در این فصل اظهار داشت: اسم بازیکن در رقابت‌ها بازی نمی‌کند و فقط بازیکن است که می تواند مقابل حریفان از خود بازی خوب یا بد نشان دهد. به هرحال همین تیم بانک سرمایه که خیلی‌ها به عنوان تیم ملی از آن یاد می‌کنند، تا بدین لحظه 2 باخت داشته است.

ظریف خاطرنشان کرد: شرایط ما برای قهرمانی خیلی خوب است و هدف اصلی ما هم از بدو تشکیل تیم همین بود و سعی می کنیم که در ادامه مرحله پلی‌آف بار دیگر خوب باشیم و نتایج مدنظر را کسب کنیم.

وی در پایان اشاره‌ای به تیم ملی داشت و گفت: من از سرمربی تیم ملی چندان اطلاع خاصی ندارم اما ظاهراً رزومه خوبی داشته است. من دیگر در تیم ملی نخواهم بود و فقط برای تیم ملی کشورم و سرمربی جدید، آرزوی موفقیت دارم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج