صدرنشینی سپاهان یا فرار داماش از پلی آف؟
۴۸۴۶۶
۲۹ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱
۲۶۸۰
سپاهان اگر این بازی را ببرد، جدا از 3 امتیاز بازی، با بحرانی تر کردن وضعیت داماش، باعث می شود رشتی ها برای حفظ تیمشان در لیگ برتر در بازی هفته آخر مقابل استقلال، سنگ تمام بگذارند.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا:

دوئل: دوئل اصلی این بازی روی نیمکت های دو تیم است. زلاتکو کرانچار برای رسیدن به صدر، حتی به صورت موقت باید داماش را شکست دهد. از آن سو، باخت داماش، این تیم را به منطقه پلی آف نزدیکتر می کند. سپاهان اگر این بازی را ببرد، جدا از 3 امتیاز بازی، با بحرانی تر کردن وضعیت داماش، باعث می شود رشتی ها برای حفظ تیمشان در لیگ برتر در بازی هفته آخر مقابل استقلال، سنگ تمام بگذارند.

اگر داماش بتواند از آن بازی امتیاز بگیرد، شاید قهرمانی را به سپاهان هدیه کند. البته باخت سپاهان دراین بازی و برد احتمالی استقلال مقابل فولاد، باعث می شود استقلال یک هفته مانده به پایان لیگ، قهرمان شود.

ستاره: محمدرضا خلعتبری، حتی اگر گل نزند، با دوندگی زیادی که دارد، هر خط دفاعی را به هم می ریزد. او برای اینکه بتواند استقلال را از صدر پایین بکشد، هر کاری می کند. به خصوص که این روزها موضع تندی علیه استقلال و امیر قلعه نویی دارد.

نوستالژی: سپاهان بازی رفت را 3- صفر برد. در آن بازی، خلعتبری، بهترین بازیکن زمین بود و 2 گل زد. گل اول او، یک قیچی تماشایی بود. حمید درخشان، سرمربی آن زمان داماش بود.

سوژه: داماش در این بازی، ستاره خود را در اختیار ندارد. علیرضا جهانبخش با کارت زردی که مقابل نفت تهران گرفت، این بازی حساس و سرنوشت ساز را از دست داد. داماش، نظیف کار و محمد سیاه را هم در این بازی به علت محرومیت در اختیار ندارد. در آن سو هم فرشید طالبی، بازیکنی که اخراجش مقابل استقلال، حرف و حدیث های زیادی به وجود آورد، در این بازی غایب است.

ترکیب احتمالی سپاهان: شهاب گردان، محمدحسین مرادمند، علی احمدی، محسن ایران نژاد، احسان حاج صفی، اروین بولکو، امید ابراهیمی، محرم نویدکیا، حسین پاپی، جواهیر سوکای، محمدرضا خلعتبری

سرمربی: زلاتکو کرانچار

ترکیب احتمالی داماش: حسن رودباریان، ابوذر رحیمی، محمد مختاری، حسین کوشکی، محمدرضا مهدوی، مصطفی حاجتی، مرتضی ابراهیمی، محمد آبشک، امین متوسل زاده، حسین ابراهیمی، بوبکر کبه

سرمربی: افشین ناظمی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج