ایران، فلسطین را آزاد خواهد کرد
۴۸۴۷۷۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۱
۷۰۸۷
معاون نصرالله:
شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان در جریان سخنرانی خود در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران آرمان آزادسازی فلسطین را محقق می‌سازد.
خبرگزاری مهر: به نقل از شبکه المنار، شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان اقدام به ایراد سخنرانی در جریان ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین کرد.

بر اساس این گزارش، وی در جریان اظهارات خود تصریح کرد: مسأله فلسطین در نزد کشورهای مختلف باید در اولویت قرار گیرد.

شیخ نعیم قاسم همچنین ضمن قدردانی از نقش جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مسأله فلسطین، تصریح کرد:  جمهوری اسلامی ایران آرمان آزادسازی فلسطین را محقق می‌سازد

معاون دبیرکل حزب الله لبنان همچنین تصریح کرد: تمامی روابط سیاسی در منطقه باید بر اساس میزان تأثیرگذاری آن بر فلسطین، برقرار شوند.

وی همچنین افزود: امروز فلسطین به پول و تسلیحات نیاز دارد نه به سخنان پوچ و واهی که هیچگاه در عرصه عمل پیاده سازی نمی شوند.

شیخ نعیم قاسم همچنین تأکید کرد که حزب الله لبنان هیچگاه از تهدیدات رژیم صهیونیستی نهراسیده و نخواهد هراسید.

وی با تأکید بر لزوم بکارگیری گزینه مقاومت در منطقه، اظهار داشت: حزب الله لبنان شهدای بسیاری را تقدیم کرده است تا بدین وسیله این الگو را که مقاومت چگونه باید در اولویت قرار گیرد، به همگان نشان دهد.

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه حزب الله به یک قدرت در منطقه تبدیل شده است، تصریح کرد: ما در هر لحظه و ساعتی برای مقابله با دشمن صهیونیستی آماده هستیم.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
02:29 - 1395/12/04
تو این موقعیت تحریم وتهذید اعراب و آمریکا چه جای بحث نابودیه اسراییله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج