فیفا درباره اعدام در ورزشگاه توضیح خواست
۴۸۶۰۵
۳۱ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۳
۷۰۵۶
سال گذشته انتشار گزارش تصویری مراسم اعدام در استادیوم سبزوار بازتاب زیادی در رسانه های دنیا داشت. 27 دی ماه سال 1391 باشگاه خبرنگاران جوان گزارش تصویری تکان دهنده از اعدام «یک متجاوز به عنف» در ورزشگاه فوتبال منتشر کرد.

برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: سال گذشته انتشار گزارش تصویری مراسم اعدام در استادیوم سبزوار بازتاب زیادی در رسانه های دنیا داشت. 27 دی ماه سال 1391 باشگاه خبرنگاران جوان گزارش تصویری تکان دهنده از اعدام «یک متجاوز به عنف» در ورزشگاه فوتبال منتشر کرد.

عکس هایی که حتی به شبکه های اجتماعی هم راه پیدا کرد و بارها به اشتراک گذاشته شد. حالا سه ماه پس از انتشار آن تصاویر شنیده می شود که فیفا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران درخواست کرده که نسبت به این اتفاق توضیح دهند.

تبعات برگزاری مراسم اعدام در ورزشگاه 10 هزار نفری سبزوار

این خبر پنجشنبه شب در برنامه «زمین ورزش» در شبکه ورزش مطرح شد. بر اساس آنچه کارشناس این برنامه گفت فیفا در نامه ای خطاب به فدراسیون فوتبال ایران، از آنها توضیح بیشتری خواسته است.

با این حال امید جمالی سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال روز گذشته به تماشا گفت: «من برای اولین بار است که این خبر را می شنوم. هیچ اطلاعی از موضوع ندارم. فیفا به دو طریق با فدراسیون ایران در ارتباط است. یکسری از نامه ها به ما ایمیل می شود که به کمیته روابط بین الملل فدراسیون می رسد. یکسری از نامه های دیگر با پست DHL از فیفا به ایران ارسال می شود که مستقیم به دست آقای نبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال می رسد.»

شنیده می شود این نامه مستقیم از سوی فیفا خطاب به علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران نوشته شده است و بدون اینکه مدیران دیگر فدراسیون در جریان قرار بگیرند، به دست کفاشیان رسیده است.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:48 - 1392/01/31
ورزشگاه مکانی است که جوانان باید در آن به شادی و تفریح بپردازند. محیط ورزشی چه سنخیتی با مرگ و اعدام دارد؟ لابد اگر ورزشگاه جای اعدام است پس زندان هم جای ورزش و بازی است؟! من هم پارسال با دیدن تصاویر این خبر شوکه شدم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:27 - 1392/01/31
اصلا به صلاح نیست
روح ورزش در میعادگاه ورزشی زیر سئوال می رود بهتر است تکرار نشود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:48 - 1392/02/01
علتش فرهنگ پایین خود ماست!!!!! وقتی واسه یه اعدام جمعیت یه شهر میخواد بره تماشا مجبورن این کارو انجام بدن!!!!!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج