نامزد شاهزاده بریتانیا، سیندرلای قرن بیست و یکم!
۴۸۷۴۶۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۰
۴۴۹۴۴
مگان مارکل، نامزد شاهزاده هری، از اسرار زندگی خود پرده برداشت و از گذشته اش سخن گفت. او فاش ساخت که زمانی دختری بسیار فقیر بوده و حتی پول نداشته که خودرویش را تعمیر کند.
روزنامه تماشاگران امروز - علی مسعودی نیا: مگان مارکل، نامزد شاهزاده هری، از اسرار زندگی خود پرده برداشت و از گذشته اش سخن گفت. او فاش ساخت که زمانی دختری بسیار فقیر بوده و حتی پول نداشته که خودرویش را  تعمیر کند. این ماجرا باز می گردد به زمانی که او بازیگری تازه کار بود و به قول خودش از این استودیو به آن استودیو می رفت و تست می داد و هرگز هم نقش مناسبی به او پیشنهاد نمی شد.

خانم مارکل در گفت و گویی که روزنامه دیلی میرر بخش هایی از آن را منتشر کرده، از این اسرار زندگی خود پرده برداشته است. او که حالا یک شاهزاده واقعی را در کنار خود دارد، روزگار سختی را از سر گذرانده است.

 سیندرلای قرن بیست و یکم
 
زندگی مگان مارکل به عنوان بازیگری تازه کار و جویای نقش، کاملا شبیه یک آدم ورشکسته بوده است. ستاره سریال «سوئتس» فاش ساخته که زمانی چنان بی پول شده که نمی توانسته حتی از پس هزینه تعمیر خودرویش بربیاید. این بازیگر 35 ساله که در آن روزگار یک ماشین فورد اسپورت درب و داغان و قدیمی داشت، آن قدر از این استودیو به آن استودیو رفت و تست داد که دیگر خودرویش از کار افتاد و ماند روی دستش. تست هایی که هیچ کدام برای او نقشی به ارمغان نیاوردند. مگان مارکل می گوید او چندین ماه به این در و آن در می زده و خودش را در هر تستی محک می زده و آخرش هم به جایی نمی رسیده.

مارکل زمانی این اظهارات را مطرح می کند که شایعه شده است به خاطر جدی تر شدن روابطش با شاهزاده هری، ممکن است از ادامه حضورش در سریال «سوئتس» انصراف دهد. خانم مارکل همچنین از روزگاری می گوید که درِ خودرویش خراب بود و او چون امکان تعمیر آن را نداشت، مجبور بود هر شب از روی در ماشین بپرد داخل آن: «زبانه قفل خراب شده بود و من هم امکان تعمیرش را نداشتم و به همین خاطر از سقف کروک داخل و خارج می شدم.
 
من واقعا می خواستم نقشی به دست بیاورم و مدام در تست های بازیگری شرکت می کردم. ماشین را ته پارکینگ متوقف می کردم که کسی من را حین بیرون آمدن از سقف نبیند. بعد که تست تمام می شد، دوباره از سقف ماشین خودم را می انداختم روی صندلی عقب و می خزیدم پشت فرمان  می رفتم سر تست بعدی.»
 
 سیندرلای قرن بیست و یکم

مگان مارکل بالاخره توانست در یک سریال بسیار موفق و پربیننده مثل «سوئتس» نقشی که می خواست را به دست آورد و مدارج شهرت و ترقی را به سرعت طی کند، اما حالا شایعه جدایی او از سریالی که زندگی اش را تغییر داده بسیار جدی است و ممکن است بخواهد وقت بیشتری را در کنار نامزد مشهور و رده بالایش بگذراند.

گفته می شود مگان مارکل از تهیه کنندگان سریال خواسته که کاراکتر «راشل زین» که او ایفاگر نقش آن است، از قسمت های آتی سریال حذف شود تا او بتواند مدت بیشتری را در شهر لندن بگذراند. این کار البته چندان ساده نیست، چون مگان نقش شخصیت مرکزی را از آغاز سریال در سال 2011 بازی کرده و اگر بخواهد محل اقامتش را به لندن منتقل کند، معنایش این است که دیگر نمی تواند در لوکیشن سریال در شهر تورنتوی کانادا حضور مستمری داشته باشد. «سوئتس» یک سریال درام پلیسی و دادگاهی است.

این نخستین بار نیست که چنین شایعاتی درباره مگان مارکل و آینده حرفه ای او قوت می گیرد. در ماه دسامبر، «آرون کورش» خالق سریال «سوئتس» گفته بود که مارکل به طور قطع از این سریال جدا نخواهدشد. در حال حاضر مگان مارکل، پتریک جی آدامز، گابریل مچ، سارا رافرتی و ریک هافمن نقش های اصلی این سریال را بر عهده دارند.
 
با اینکه مگان مارکل تازه در دنیای بازیگری برای خود نامی دست و پا کرده و حرکتی رو به ترقی دارد، اما در چند ماه اخیر بیشتر تمرکزش روی روابطش با شاهزاده هری بوده و در ماه فوریه نیز به کنایه از احتمال ازدواج قریب الوقوع شان سخن گفته است. البته این اتفاق نیز به همین سادگی ها نخواهدافتاد. هری باید از ملکه و سایر اعضای سلطنتی برای خواستگاری و ازدواج با مگان رخصت بگیرد و با توجه به حرفه مگان مارکل، بسیاری از اطرافیان خانواده سلطنتی عقیده دارند که ممکن است این پیوند، چندان فکر خوشایندی برای اعتبار خانواده نباشد. خصوصا آغاز رابطه این دو بسیار جنجالی بوده است.

روزنامه دیلی استار نخستین نشریه ای بود که از این رابطه پرده برداشت. به گزارش دیلی استار، شاهزاده هری که مدتی در خط مقدم جنگ با افغانستان هم بوده، چندین ماه با این هنرپیشه رابطه مخفیانه داشته است. زمانی که این سریال در کانادا فیلمبرداری می شده، هری با او آشنا شده. این دو بعدها در لس آنجلس ملاقات هایی با هم داشتند و حتی چندین بار مخفیانه در لندن نیز با هم دیدار کردند. این روند داشت به یک رسوایی و جنجال بزرگ منجر می شد که سرانجام خود شاهزاده هری تصمیم گرفت آن را آشکار کند و از زنی که دوستش دارد حمایت کند.
 
 سیندرلای قرن بیست و یکم

او طی بیانیه ای اعلام کرد که مگان مارکل، بازیگر مشهور سریال های آمریکایی و ساکن تورنتو، نامزد غیررسمی اوست و البته به رسانه ها به دلیل اینکه برای او موجی از آزار و اذیت به وجود آورده اند حمله کرد. این بازیگر زن برای بریتانیایی ها شناخته شده نبود، اما آمریکایی ها او را به خاطر بازی در نقش ریچل زین در سریال درام- حقوقی «سوئتس» خوب می شناختند.

مارکل متولد سال 1981 است و در لس آنجلس بزرگ شده. او هم اکنون در تورنتو زندگی می کند. در بیانیه پرنس هری آمده بود: «پرنس هری برای آسایش و امنیت خانم مارکل نگران است و عمیقا از اینکه نمی تواند از او محافظت کند ناراحت است. این صحیح نیست که تنها پس از چند ماه شروع این رابطه، خانم مارکل آماج چنین حمله هایی باشد.»
برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1395/12/13
دعا کنید یکی از این شاهزاده ها هم برای من پیدا بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
ایشالله
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1395/12/13
اخي طفلك! جاريش خيلي زيباتره
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1395/12/13
نه شیماجان پیدا نشد معلومه از ته دلت دعا نکردی.
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1395/12/13
هه،شاهزاده ی کور و کچل سوار بر قاطر مشکی با خونه ای کاهی منتظرته:)
Iran, Islamic Republic of
06:58 - 1395/12/14
معلوم شد چقدر حسودید که اون بنده خدا رو مسخره میکنید
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1395/12/14
خب آخی طفلک کیت میدلتون! مگان خیلی از اون خوشگل تره:)))
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1395/12/15
واقعا این هری خل و چله.. یذره از برادرش یاد بگیره
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1396/09/06
سیاه پوست، طلاق گرفته ، بزرگ تر و بازی در صحنه های سریال برهنه ... مادر و پدر مطلقه... برادری که به روی دوست ..دخترش... اسلحه می کشد.... و بعد شاه ادوارد مجبور شد به خاظر ازدواج با یک مطلقه از سلطنت کناره گیری کند ..پرنسس مارگارت نتوانست با مردی مطلقه ازدواج کند. و هنوز در قرن بیست و یکم مردم انگلیس برای چنین افرادی مالیات می دهند و خرج ولخرجی و خوش گذارنی هایش را می دهند . ..
Iran, Islamic Republic of
04:20 - 1397/03/19
واقعا متاسفم برای ایرانی های بافرهنگ اینهمه تو کشورمشکلات دارن از بیکاری نشستن ببینن کی چیکارمیکنه کی چیکارنمیکنه اخه شماهاخودتونوباچه کسایی دارید مقایسه میکنید کدوم سایت معتبر از شما نظر خواهی کرده کیت خوشگلتره یا مگان بنظرم برید یه فکری بحال افکاربیهوده بکنیدبدنیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج