زنده کردن مجسمه های بی جان با استفاده از تکنیک انیمیشن «bloom»
۴۸۷۴۸۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
۳۲۵۹
مجسمه سازی هنری است که می توان به وسیله آن آثار زیبا و دیدنی زیادی خلق نمود. کسانی که در این زمینه مهارت دارند، اشیایی درست می کنند که تا به حال مانند آن ها را ندیده ایم.
وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: مجسمه سازی هنری است که می توان به وسیله آن آثار زیبا و دیدنی زیادی خلق نمود. کسانی که در این زمینه مهارت دارند، اشیایی درست می کنند که تا به حال مانند آن ها را ندیده ایم.
 
با این حال مجسمه ها پس از خشک شدن در همان حالت ثابت باقی می مانند و تکان نمی خورند. اما می توان به وسیله یک راهکار جالب، آن ها را به اشیایی متحرک تبدیل نمود.

جان ادمارک فردی است که می تواند با به کار گیری تکنیک «bloom» مجسمه های بی جان را به اشیایی پویا تبدیل نماید.
 
در این روش جسم توسط چرخش های پیاپی تحت نسبت طلایی «فی» (ϕ) – همان نسبتی که در طبیعت برای حرکات مارپیچی گل آفتابگردان استفاده می شود – به حرکت درآمده و به اصطلاح پویا می گردد.

آقای ادمارک اظهار داشته که سرعت چرخش و نرخ باز شدن شکوفه (Bloom) با یکدیگر هماهنگ می شوند، بنابراین هر زمانی که شکوفه به زاویه ۱۳۷٫۵ درجه برسد، یک درخشش نور مشاهده می گردد.
 
وی در طراحی هایش حتی از ریاضیات نیز کمک گرفته و کار خود را به صورت دقیق پیش برده است. تماشای ویدیوی زیر می تواند شما را با هنر وی آشنا کند، بنابراین پیشنهاد می دهیم آن را ببینید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج