مصوبه مجلس برای پرداخت معوقات فرهنگیان
۴۸۸۹۱۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴
۴۳۲۰
نمایندگان مجلس موضوعی را در لایحه بودجه 96 به تصویب رساندند که به موجب آن معوقات فرهنگیان پرداخت می‌شود.
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس موضوعی را در لایحه بودجه 96 به تصویب رساندند که به موجب آن معوقات فرهنگیان پرداخت می‌شود.

 نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس در ادامه بررسی جزئیات لایحه بودجه 96 در بخش هزینه‌ای یک بند را به تبصره 9 لایحه بودجه الحاق کردند.

این مصوبه با پیشنهاد محمدمهدی زاهدی و قاسم احمدی لاشکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به تصویب رسید.

براساس این مصوبه با توجه به اینکه اعتبارات ویژه استان‌ها در بخش دهم (الف) صفحه 15 الحاقی یک (مربوط به بودجه‌های تملک دارایی‌های استان‌ها) از محل یک درصد شرکت‌های سودده بالغ بر 2هزار و 650 میلیارد تومان باقی مانده از اعتبارات استانی است، اجازه داده می‌شود در سقف 1800 میلیارد تومان در همان استان جهت پرداخت حق الزحمه معلمان حق التدریس، پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی و معوقات آنان هزینه گردد و به تناسب بین استان‌ها توزیع شود.

محل درآمدی این بند، مربوط به مصوبه مجلس در بخش درآمدی است که بر اساس آن دولت مکلف شد، از طریق خزانه‌داری کل کشور ماهانه یک درصد از یک دوازدهم هزینه بانک‌ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت و شرکت‌های دولتی سود ده را از حساب های آنها برداشت و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل کشور واریز کند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1396/02/09
تنها خواهشی که از این دولت داریم درمورد نیروهای قراردادی هستش مگه ما چه گناهی کردیم که چهار ساله ما رو تبدیل وضعیت نمی کنند. نه حقوقمان به موقع می ریزند نه تکلیفشان روشن میکنند.یکی جواب ما بده ما با این همه زحمتی که می‌کشیم کجای این کشور قرار گرفتیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج