اتفاق ویژه در لیگ برتر بانوان
۴۸۹۹۳۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۲
۸۴۳۹
اولین نشست مربیان لیگ برتر
امروز نشست خبری مربوط به مربیان تیم های آینده سازان میهن نجف آباد و شهرداری بم برگزار شد، نشستی که برای اولین بار در لیگ برتر بانوان اتفاق افتاد.
ورزش سه: امروز نشست خبری مربوط به مربیان تیم های آینده سازان میهن نجف آباد و شهرداری بم برگزار شد، نشستی که برای اولین بار در لیگ برتر بانوان اتفاق افتاد.
 
در حالی که در هفته پیش رو، یکی از مهمترین بازی های لیگ برتر بانوان انجام می شود، دیدار بین تیم های آینده سازان میهن نجف آباد و شهرداری بم که در تعیین تیم قهرمان بسیار موثر خواهد بود.

اما اتفاق جالب پیش از این دیدار، اولین نشست خبری بود که توسط مربیان دو تیم برگزار شد. سمیه شهبازی، سرمربی تیم آینده سازان نیز در این نشست درباره دیدار برابر شهرداری بم گفت: تیم ما از لحاظ فنی کاملا آماده است، در هفته اخیر از نظر تاکتیکی کارهایی که باید انجام می شد صورت گرفت. البته ما چند مصدوم داریم که کمی من را نگران کرده و منتظرم نظر پزشک تیم را درباره آنها بگویم. در تمام خطوط به خوبی کار کردیم و با وجود مشکلات از نظر روحی و روانی کاملا آماده ایم، بازیکنان نیز هم قسم شدند تا در خانه بتوانند قهرمانی را به دست بیاورند.

در سوی مقابل مرضیه جعفری، سرمربی تیم شهرداری بم نیز در رابطه با دیدار برابر آینده سازان گفت: به نظر من این جذاب ترین دیدار فصل خواهد بود، هر دو تیم با انگیزه هستند و به امید قهرمانی در این بازی به میدان می روند. هر دو تیم به دنبال این هستند تا بتوانند بالاترین کیفیت بازی خود را به نمایش بگذارند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج