کنسرت رحیم شهریاری برگزار می‌شود
۴۹۱۱۸۶
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴
۲۲۶۷
رحیم شهریاری، خواننده و سرپرست گروه آراز در گفت‌وگو با هنرآنلاین گفت: گروه "آراز" به زودی در تهران و شهرستان‌ها به صحنه می‌رود که هم‌اکنون در حال تمرین با اعضای گروه هستیم.
هنرآإنلاین: رحیم شهریاری، خواننده و سرپرست گروه آراز در گفت‌وگو با هنرآنلاین گفت: گروه "آراز" به زودی در تهران و شهرستان‌ها به صحنه می‌رود که هم‌اکنون در حال تمرین با اعضای گروه هستیم.
 
کنسرت رحیم شهریاری برگزار می‌شود

این خواننده در ادامه بیان کرد: در این کنسرت قطعاتی از آلبوم‌های "یاواش یری"، "کیم بیلیر" و... برای مخاطبان اجرا می‌شود، همچنین بخشی از این کنسرت به اجرای قطعات فولکلور و مقامی آذری اختصاص دارد.

سرپرست گروه آراز افزود: در این کنسرت قطعات "پیاله"، "سنه گوره"، "دالغالار"، "سن سن"، "یاخ" و "شیرین سن" توسط اعضای گروه اجرا می‌شود.

شهریاری درباره اعضا و نوازندگان گروه گفت: در این کنسرت محمدحسین افشاری (نقاره)، حبیب طاهریان (نقاره)، پیمان حمیدی، حمزه شهریاری (کلارینت)، معصومه شجاعی (همخوان)، رها حکمی (همخوان) و شیما اصلانی (همخوان) حضور دارند.

این خواننده در پایان گفت: به احتمال زیاد کنسرت گروه آراز در کشورهای دیگر نیز برگزار می‌شود که به زودی اطلاعات دقیق آن انعکاس می‌یابد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج