جادوگری با رنگ ها در چیدمان خانه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۴۹۱۷۷
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۲
۳۴۵۴۲
همیشه انتخاب رنگ برای چیدمان های مختلف، سخت است. اما در این مطلب می توانید رنگ های مناسبی برای قسمت های مختلف منزل تان بیابید و اگر قصد جدی برای تغییرات دارید با ذهن آماده سراغ رنگ فروش نزدیک خانه خود بروید!
 
 
 
 
  برترین ها:   همیشه انتخاب رنگ برای چیدمان های مختلف، سخت است. اما در این مطلب می توانید رنگ های مناسبی برای قسمت های مختلف منزل تان بیابید و اگر قصد جدی برای تغییرات دارید با ذهن آماده سراغ رنگ فروش نزدیک خانه خود بروید!1. آبی: خنثی

آیا به دنبال رنگ پایه هستید؟ بهتر است این بار رنگ آبی را انتخاب کنید و در جاهایی که بیشتر مردم از قهوه ای و مشکی استفاده می کنند، شما از آبی بهره بگیرید. به طور مثال، دیوارهای اتاق را آبی کنید و روتختی را از ترکیبی از آبی و سفید یا توسی انتخاب کنید. در انتها، بالش و کوسن هایی که رنگ های سبز، زرد و نارنجی در خود دارند را به هنر خود اضافه کنید.

2.آبی: گسترش افق ها

ترکیب رنگ آبی و قهوه ای بسیار شیک و دلنشین است. به همین منظور می توانید برای پنجره هایی با چهارچوب قهوه ای، پرده هایی به رنگ آبی تهیه کنید. برای اینکه تنوعی به رنگ های موجود ببخشید نیز می توانید از بالش های نارنجی، سبز و کرم استفاده کنید.

3.آبی: گلچین بهترین ها

برای انتخاب رنگ آبی باید به این نکته توجه کنید چه مدت در آن اتاق حضور دارید. به طور مثال، استفاده از آبی پررنگ برای اتاق نشیمن به هیچ وجه انتخاب مناسبی نیست زیرا خیلی زود دل شما را خواهد زد. از این رنگ برای فضاهای کوچک تر استفاده کنید و ترجیحا نیز از شدت آبی بودنش بکاهید.

4. آبی: سرمای زیبا

آبی سرد و بی روح در کنار رنگ کرم و وسایلی همچون آینه شیشه ای، ترکیب زیبایی می سازد. سرمای آبی یخی را با رنگ های گرمی همچون نارنجی، قهوه ای و قرمز از بین ببرید.

5.آبی: فضای گرم

پرده چوبی، رنگ توسی و ته‌رنگ لیمویی موجود در این فضا با وجود تزئینات محدود آبی موجود در اتاق ترکیب بسیار زیبایی تشکیل داده اند. حتی با کوچک ترین دکوری آبی رنگ نیز می توان روح تازه ای به فضا بخشید.

6.آبی: ترکیب زیبا

یکی از رنگ هایی که به خوبی با رنگ فیروزه ای جفت می شود، سفید است. از دیگر رنگ هایی که با آبی جور در آیند شامل ذغالی، قرمز، صورتی پررنگ، توسی ماسه ای و خردلی هستند.

7.آبی: تضاد رنگ ها

وقتی دیوارهای اتاق با ترکیبی از رنگ آبی نقاشی شده است بهتر است برای جاذبه بیشتر، رنگ هایی همچون زرد لیمویی، بنفش یا قرمز آتشین به آن اضافه کنید.

8.سبز: رنگ طبیعت

با نگاه به طبیعت می توانید متوجه شوید چه رنگ هایی با سبز جور در می آیند. همیشه رنگ هایی همچون صورتی پررنگ، آبی، قهوه ای و سفید در ترکیب با سبز بسیار زیبا هستند.

9. سبز: چیدمان وسایل

در مکانی که نور زیادی در آن وجود ندارد خیلی از رنگ های مرده همچون توسی استفاده نکنید. دیوارها را سفید و از رنگ توسی- سبز برای تناسب با آن استفاده کنید.

10. سبز: رنگ های روشن

اگر دوست دارید دیوارها و دکور اتاق خود را با رنگ سبز- زرد تزئین کنید، باید از وسایل کوچکی با رنگ هایی همچون نارنجی، گوجه ای، کرم و آبی هم برای تنوع استفاده کنید تا چشم از این همه سبزی خسته نشود.

11.سبز: تابلویی بزرگ

سبز سدری گزینه ای مناسب برای نقاشی دیوارها است. البته سعی کنید سبزی را انتخاب کنید که کمی هم رنگ زرد در خود دارد تا به رنگ نعنایی در نیاید. علاوه بر همه دیوارها، سقف را نیز سدری کنید. این رنگ را با سفید ترکیب کنید تا زیباتر شود. حتی می توانید به صورت راه‌راه دیوارها را سبز و سفید کنید. مبلمان و وسایل دکوری را نیز از همین ترکیب رنگ انتخاب کنید.

12. سبز: ترکیب رنگ ها

برای رنگ اتاق نشیمن می توانید از ترکیب رنگ سبز خاکی استفاده کنید. البته در ترکیب و انتخاب رنگ حتما دقت کنید. گاهی رنگ نمونه ای که می سازید و تصور می کنید خاکی رنگ است، روی دیوار زیتونی تند می شود و همه ایده های شما را به هم می ریزد. برای تهیه سبز خاکی باید کمی رنگ های روشن همچون زرد کره ای و کرم را به سبز اضافه کنید.

13. بنفش: ترکیب زیبا

رنگ بنفش در ترکیب با توسی بسیار زیبا می شود. برای اینکه تا حدی زنانه شود نیز می توانید به این ترکیب، رنگ سفید را نیز اضافه کنید. رنگ قهوه ای نیز به بنفش گرما می بخشد. در طراحی خانه می توانید حتی به طور محدود از این رنگ رویایی کمک بگیرید.

14.بنفش: قدرت یاسی

رنگ یاسی نیز برای نقاشی دیوارها، انتخاب بسیار مناسبی است. البته توجه داشته باشید روشن ترین یاسی موجود در کاتالوگ رنگ ها را انتخاب کنید تا جذابیت بیشتری داشته باشد.

15.بنفش: همچون آلو

اتاق هایی که نور طبیعی زیادی به آنها می تابند در ترکیب با بنفش آلویی بسیار جذاب و گیرا می شوند. رنگ های سفید و قهوه ای نیز ترکیب بسیار خوبی با این رنگ می سازند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1392/02/15
چرا انقدر دکوراسیون های خارجی رو تبلیغ میکنید سعی کنید خلاقیت داشته باشید ایران سرزمین هنره از چیزایی که خودمون داریم استفاده کنیم همین چیزا باعث افزایش تجمل گرایی میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فنی آتل_فوتر