هشدار در مورد خطرات استفاده از بیت کوین
۴۹۱۹۰۲
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵
۲۳۳۴ 
یکی از مقامات ارشد بانکی امریکا در مورد خطرات استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین برای انجام تبادلات مالی هشدار داده است. آسیب‌پذیری این نوع ارزها در برابر حملات سایبری و امکان سوءاستفاده جانیان آنلاین از آن‌ها عامل هشدار یادشده دانسته شده است.
فارس: یکی از مقامات ارشد بانکی امریکا در مورد خطرات استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین برای انجام تبادلات مالی هشدار داده است. آسیب‌پذیری این نوع ارزها در برابر حملات سایبری و امکان سوءاستفاده جانیان آنلاین از آن‌ها عامل هشدار یادشده دانسته شده است.
 
 هشدار در مورد خطرات استفاده از بیت کوین

دسترسی هکرها به اطلاعات ارزی مانند بیت کوین باعث نقض حریم شخصی کاربران این نوع ارزها و سرقت اطلاعات خصوصی‌شان می‌شود.

جروم پاول رئیس بانک مرکزی ایالات‌متحده آمریکا با حضور در کنفرانسی در دانشگاه ییل در این مورد گفته است: ارزهای دیجیتال مورداستفاده بانک مرکزی هدفی جهانی برای مهاجمان سایبری است و از آن‌ها برای سرقت‌های سایبری و کلاه‌برداری‌های سایبری هم استفاده می‌شود.

وی افزوده که بیت کوین هدف اصلی جنایتکاران جهانی فعال در دنیای مجازی است که با استفاده از آن اقداماتی مانند پول‌شویی هم انجام می‌دهند.

جروم پاول افزوده که اگر بانک‌ها از بیت کوین استفاده می‌کنند باید فرایندهایی برای ردگیری نحوه استفاده از آن‌هم اتخاذ کنند و پاسخگوی نگرانی‌های مربوط به نقض حریم شخصی کاربران هم باشند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج