رابطه ایران و آذربایجان، هدیه‌ای برای منطقه است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۴۹۱۹۹۰
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹
۲۲۸۵
الهام علی‌اف در نشست خبری مشترک خود با رئیس جمهور ایران، ضمن قدردانی از مهمان‌نوازی حسن روحانی گفت: خوشحالم که در خاک کشور دوست و برادر، جمهوری اسلامی ایران هستم و در سه سال گذشته، سه مرتبه از جمهوری اسلامی ایران بازدید کرده‌ایم.
خبرگزاری ایلنا:  الهام علی‌اف در نشست خبری مشترک خود با رئیس جمهور ایران، ضمن قدردانی از مهمان‌نوازی حسن روحانی گفت: خوشحالم که در خاک کشور دوست و برادر، جمهوری اسلامی ایران هستم و در سه سال گذشته، سه مرتبه از جمهوری اسلامی ایران بازدید کرده‌ایم.

براساس اشتراکات روابط‌مان را توسعه داده‌ایم


او افزود: در طول سه سال گذشته نیز هشت مرتبه با رئیس جمهور روحانی دیدار داشته‌ام که نمونه‌ای از گسترش روابط ایران و آذربایجان است و نشان می‌دهد که روابط دو کشور با غرور پیشرفت می‌کند.

رئیس جمهور آذربایجان با بیان اینکه روابط تهران و باکو متکی بر تاریخ، فرهنگ و دیانت است، اظهار داشت: براساس این اشتراکات است که توانسته‌ام ارتباطات خوبی با یکدیگر داشته‌ایم و در تمامی سازمان‌های بین‌المللی از همدیگر حمایت کنیم.

رویکرد ایران در مناقشه قره‌باغ براساس عدالت و انصاف است

علی‌اف با تاکید بر اینکه از تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران در جهت حل مناقشه قره‌باغ قدردانی می‌کنم، تصریح کرد: در این مدت رویکرد ایران در رابطه با این موضوع براساس تمامیت ارضی، عدالت و انصاف است و باید به تمامیت ارضی کشورها احترام گذاشت.  

رشد هفتاد درصدی حجم تجارت آذربایجان و ایران

او با بیان اینکه در سال گذشته حجم تجارت آذربایجان و ایران هفتاد درصد افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: این مسئله نتیجه توافقات میان دو کشور و اجرایی شدن تمامی اسنادی است که میان دو کشور امضا شده یا در حال اجرا شدن است.

رئیس جمهور آذربایجان با اشاره به دو دیدار گذشته با همتای ایرانی خود ابراز داشت: در این مدت، 18 سند میان ایران و آذربایجان به امضا رسیده است که امروز هم 2 سند دیگر امضا شد. از ایران جهت شروع سرمایه‌گذاری در آذربایجان تشکر می‌کنیم و جمهوری اسلامی ایران در تاسیس راه آهن آستارا - رشت سرمایه‌گذاری می‌کند.

کریدور شمال به جنوب تاثیر بسزایی در کشورهای منطقه دارد

علی‌اف با یادآوری حضور سال گذشته‌ خود در ایران بیان کرد: من سال گذشته در همین سال گفتم که راه آهن آذربایجان را در این سرزمین اجرا خواهیم کرد که موفق هم شدیم و حتی ساخت راه آهن آستارا به آذربایجان نیز شروع شده و امروز مشاهده کردیم که راه آهن به راه افتاد و قطار از مرز دو کشور عبور کرد.

او افزود: می‌دانیم که کریدور شمال به جنوب مسئله مهمی است و تاثیر بسزایی در کشورهای منطقه دارد و شاهد افزایش دیدارهایی دوجانبه و سه‌جانبه منطقه‌ای هستیم.

رابطه ایران و آذربایجان برای تمامی کشورهای منطقه مفید است

رئیس جمهور آذربایجان با اشاره به دیگر همکاری‌های تهران و باکو یادآور شد: در زمینه برق و انرژی پیشرفت داشته‌ایم و خطوط برق دو کشور به یکدیگر متصل شده و تبادل در حال انجام است. همچنین ایران یکی از سرمایه‌گذاران چاه دنیز است و امروز نیز درخصوص حفاری مشترک تبادل نظر داشتیم.

علی‌اف با اشاره به فعالیت‌های کمیسیون‌های مشترک اقتصادی دو کشور عنوان کرد: کمیسیون مشترک بسیار فعال است و دستورات دو کشور را به موقع انجام می‌دهد. روابط ایران و آذربایجان برای تمامی کشورهای منطقه مفید است و این رابطه نزدیک میان دو کشور، هدیه‌ای برای کشورهای منطقه است.

دعوت از روحانی برای سفر به باکو

او با بیان اینکه امسال در آذربایجان سال همبستگی اسلامی اعلام شده است، گفت: تلاش می کنیم همبستگی جهان اسلام را تحکیم کنیم و به منافع و فرهنگ خود علاقه داریم. دو ماه دیگر اجلاس فرهنگی در باکو برگزار می‌شود که وسیله‌ای برای همبستگی جهان اسلام خواهد بود. امیدواریم وزرشکاران ایرانی در مسابقه همبستگی اسلامی شرکت کرده و موفقیت‌هایی به دست آورند.

رئیس جمهور آذربایجان با بیان اینکه کشورش برای گسترش روابط با ایران ارزش بالایی قائل است، اظهار داشت: سفر امروز برای روابط دوجانبه بسیار موثر است و بار دیگر از مهمان‌نوازی رئیس جمهور روحانی تشکر می‌کنم و در همین جا از ایشان برای بازدید از آذربایجان دعوت می‌کنم.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1395/12/15
ما نمی خواهیم با شما رابطه داشته باشیم شما با پول نفتی که از دریای مازندران استخراج میشه و حق ایرانه کشور ویرانه آذربایجان رو آباد کردید در حالی که خیلی از مردم کشور ما در فقرند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۶
مازندران اسم یک استانه و دریای خزر(کاسپین) مال مازندران نیست و به همه مناطق و کشورهای همجوارش متعلقه
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1395/12/15
باکو از یک طرف برای تجزیه ایران تلاش میکند و مزدوران خود را در داخل ایران سازماندهی میکند، از طرف دیگر چنین حرفهای عوامفریبانه ای میگوید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر