افزایش مشکلات نرم‌افزاری گوشی‌های آیفون
۴۹۲۱۷۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۴
۷۱۳۱
مشخصا، ثبات سیستم عامل یک جنبه‌ی مهم در انتخاب پلتفورم مورد استفاده است. واضح است یک سیستم عامل بی‌ثبات نمی‌تواند کارا باشد. حتی اگر با به‌روزترین ویژگی‌ها و جدیدترین تکنولوژی مجهز شده باشد. متاسفانه این چیزی است که بر اساس تحقیقات اخیر ، در مورد «اپل» (Apple) صدق می‌کند.
مجله دیجی کالا - سمیرا علی نژاد: مشخصا، ثبات سیستم عامل یک جنبه‌ی مهم در انتخاب پلتفورم مورد استفاده است. واضح است یک سیستم عامل بی‌ثبات نمی‌تواند کارا باشد. حتی اگر با به‌روزترین ویژگی‌ها و جدیدترین تکنولوژی مجهز شده باشد. متاسفانه این چیزی است که بر اساس تحقیقات اخیر ، در مورد «اپل» (Apple) صدق می‌کند.
 
 افزایش مشکلات نرم‌افزاری گوشی‌های آیفون

بر اساس گزارش اخیر «موسسه بالنکو» (Blanco Technology Group) از سلامت و عملکرد دستگاه‌های موبایل، به‌نظر می‌رسد مشکلات نرم‌افزاری و یا همان «نرخ خرابی» گوشی‌های «آیفون» (iPhone) رو به افزایش است. در حالی که پلتفورم‌ اندروید تا حدقابل قبولی موفق عمل کرده است. طبق این مطالعه، مشکلات نرم‌افزاری اپل در سه ‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۶ به  ۶۲درصد رسیده در حالی که در زمان مشابه سال قبل (سه‌ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۵) این نرخ به صورت چشمگیری پایین بود  و تنها ۱۵درصد بود.

بالنکو نشان می‌دهد اپلیکیشن‌هایی مثل فیسبوک، اینستاگرام و اسنپ چت که پرکاربرترین شبکه‌های اجتماعی هستند، بیشترین مشکل را روی گوشی‌های آیفون پیدا می‌کنند. اطلاعات بالنکو از تست تشخیصی روی میلیون‎‌ها گوشی‌ هوشمند با سیستم عامل iOS و اندروید جمع‌آوری شده است.

در کنار آن، اندروید، پلتفورم گوگل در حال پیشرفت است. بررسی‌ها نشان داده که نرخ مشکلات نرم افزاری در پلتفورم اندروید ۸۵درصد در سه ماهه چهارم ۲۰۱۵، ۴۴درصد در سه‌ماهه اول ۲۰۱۶،  و ۳۵درصد در سه ماهه‌ی دوم ۲۰۱۶ بوده است. با این که این مقدار همچنان زیاد است ولی کاهش مشکلات نرم‌افزاری این پلتفورم بسیار دلگرم کننده است. این مسئله برای کسانی که قصد خرید گوشی جدید دارند می تواند اهمیت داشته باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج