بازداشت 2 متجاوز به زنان خدماتی شركت ها
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۴۹۳۷۷
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۲
۹۱۰۵
رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ از دستگيري دو متجاوز به عنف زنان خدماتي در بيابان هاي اطراف تهران خبر داد.
روزنامه کیهان: رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ از دستگيري دو متجاوز به عنف زنان خدماتي در بيابان هاي اطراف تهران خبر داد.

سرهنگ عباسعلي محمديان تأكيد كرد: اين دو نفر به نام هاي مهران 27 ساله و علي 38 ساله به بهانه برگزاري جشن تولد از شركت هاي خدماتي درخواست خدمه زن مي كردند اما پس از سوار كردن خدمتكاران كه اغلب جوان بودند به قصد تجاوز به عنف راهي بيابان هاي اطراف تهران مي شدند و پس از آزار و اذيت اموال آنها را نيز به سرقت مي بردند.

 زن جواني به هويت مشخص با مراجعه به دادگاه كيفري استان و طرح شكايت با موضوع «آزار و اذيت جنسي»، عنوان كرد كه سرنشينان يك دستگاه خودرو سواري پيكان سفيد رنگ، پس از انتقال من به بيابان هاي جاده خراسان، با تهديد چاقو مرا مورد آزار و اذيت قرار داده و پس از ضرب و جرح و سرقت كليه وجوه نقد و گوشي تلفن همراهم، مرا در همانجا پياده كرده و متواري شدند كه با تشكيل پرونده مقدماتي با موضوع «آزار و اذيت جنسي» و به دستور رئيس شعبه 75 دادگاه كيفري استان، پرونده جهت رسيدگي تخصصي در اختيار اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

شاكيه پس از حضور در اداره شانزدهم به كارآگاهان گفت: من به عنوان نيروي خدماتي در يك شركت واقع در ميدان انقلاب كار مي كنم كه روز حادثه فرد ناشناسي از طريق آگهي روزنامه با شركت تماس گرفت و ضمن معرفي خود به نام مهندس رضايي، مدعي شد كه براي پذيرايي در مراسم جشن تولد دخترش احتياج به يك كارگر زن دارد و منشي شركت نيز مرا معرفي كرد؛ با شماره تلفن همراه اين شخص (مهندس رضايي) تماس گرفتم تا آدرس منزل ايشان را بگيرم كه عنوان داشت، در ايستگاه مترو جوانمردقصاب منتظر من است.

حدوداً ساعت 19 يك دستگاه خودرو پيكان سفيد با دو سرنشين به ايستگاه مترو جوانمردقصاب آمد؛ فردي كه خود را مهندس رشته معماري و به نام مستعار معرفي كرد، مدعي شد كه ماشين شخصي اش خراب شده و به همين علت با ماشين شركت به دنبالم آمده و راننده را نيز به عنوان راننده شركت معرفي كرد. زماني كه سوار ماشين شدم، مهندس رضايي مدعي شد كه سيستم برق كشي منزلش خراب شده و به همين علت قصد دارد، مراسم جشن تولد دخترش را در منزل خواهرش برگزار كند.


هنوز مدت زيادي از حركت ماشين نگذشته بود كه متوجه شدم از تهران خارج شده ايم! بلافاصله اعتراض كردم كه ناگهان مهندس رضايي چاقويي را در زير گلويم گذاشت؛ هرچه التماس كردم فايده اي نداشت و حتي مورد ضرب و شتم نيز قرار گرفتم؛ پس از آنكه با تهديد چاقو مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند، تمامي وجوه نقد و تلفن همراهم را سرقت كردند و در تاريكي شب و در داخل بيابان رهايم كرده و از محل متواري شدند.

با تشكيل تيم ويژه اي از كارآگاهان، موضوع به صورت ويژه در دستور كار اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت و كارآگاهان با شناسايي تعدادي از شركت هاي خدماتي سطح شهر تهران به ويژه در مناطق مركزي وارد عمل شدند تا اينكه چند روز بعد مدير يكي از شركت هاي خدماتي در محدوده انقلاب در تماس با كارآگاهان از يك تماس مشكوك و درخواست خدمه زن براي برگزاري ميهماني به شيوه مشابه خبر داد.

بلافاصله تحقيقات در خصوص تماس اخير آغاز و كارآگاهان در تحقيقات پليسي خود اطمينان پيدا كردند كه فرد تماس گيرنده، همان فردي است كه خود را به نام مهندس رضايي معرفي كرده است كه با توجه به اطلاعات بدست آمده در خصوص محل تردد متهمان در حوالي ايستگاه مترو شهرري و همچنين مشخصات خودرو شخصي پيكان سفيد رنگ، كارآگاهان اين محل را تحت مراقبت هاي نامحسوس قرار دادند.

به محض اطمينان از هويت متهمان عمليات دستگيري آغاز شد.

سرهنگ محمديان خاطرنشان كرد متهمان در اولين مرحله از اين عمليات تلاش براي فرار از معركه داشتند اما با شليك تير از سوي كارآگاهان وپنچر شدن هر چهار چرخ خودروي آنها، هر دو متجاوز دستگير شدند.

رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ در ادامه ضمن تأكيد بر شناسايي متهمان توسط چند شاكي از كليه شكات احتمالي ديگر كه بدين شيوه و توسط سرنشينان يك دستگاه خودرو پيكان سفيد رنگ مورد تهديد، آزار و اذيت و ضرب و جرح قرار گرفته اند خواست تا جهت طرح شكايات خود به اداره شانزدهم پليس آگاهي تهران بزرگ مراجعه يا با شماره تلفن هاي 51055516 و 51055672 تماس حاصل كنند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:54 - 1392/02/07
یعنی پست تر و بی شرف تر از شما موجودی وجود نداره که به زنان بی پناهی که دارن با مشقت تو شرکتهای خدماتی زحمت می کشند و پول ناچیزی در می آرن، رحم نکردین...زنانی که در زندگیشون مشکلات طاقت فرسای زیادی دارن و پاک زندگی می کنن و شما روانی های مریض همچین بلایی سر اونها در اوردید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:58 - 1392/02/07
حیف حیوون که به ایناگفته بشه - فقط اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام تازه اعدام کمه واسه اینا - زنان بدبختی روکه باشرافت کارمیکنن این بلاروسرشون میارین لعنت به شما بایدزنده زنده آتیششون زد خوداین زنان کم مصیبت دارن که اینام این کارروباهاشون میکنن - چرابه عواقب کاراشون فکرنمیکنن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:12 - 1392/02/07
واقعا باید اینا رو تیکه تیکه کرد پست فطرت های کثیف به حق مولا علی کمرتون خورد شه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:25 - 1392/02/09
منم باهاتون موافقم اینارو باید وسط شهر اعدام کنند تا عبرتی باشه واسه آشغالایی مثل اینا.من که جرات نمیکنم تنها بیرون برم این چه وضعیه آخه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:52 - 1392/02/09
اسم مهندس هم رو خودش گذاشته....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:01 - 1392/02/11
دارشون بزنید وگرنه به سرنوشت هندوستان دچار می شید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کالابرد_فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر