شبکه اجتماعی Socl تعطیل می شود
۴۹۴۷۵۶
۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴
۲۷۲۶
مایکروسافت چند سال پیش شبکه‌ اجتماعی را راه انداخت با نام Socl، این شبکه اجتماعی که به احتمال زیاد اسمش حتی به گوش شما هم نخورده است عمرش به دنیا نیست و باخبر شدیم مایکروسافت هفته آینده شبکه اجتماعی Socl را تعطیل خواهد کرد.
وب سایت فارنت - محمد کاملان: مایکروسافت چند سال پیش شبکه‌ اجتماعی را راه انداخت با نام Socl، این شبکه اجتماعی که به احتمال زیاد اسمش حتی به گوش شما هم نخورده است عمرش به دنیا نیست و باخبر شدیم مایکروسافت هفته آینده شبکه اجتماعی Socl را تعطیل خواهد کرد.
 
 مایکروسافت هفته آینده شبکه اجتماعی Socl را تعطیل خواهد کرد

کاربران شبکه اجتماعی Socl، پانزدهم اسفند ماه را فراموش نخواهند کرد، چرا که مایکروسافت وعده داده است در این تاریخ شبکه اجتماعی Socl را رسما تعطیل کند.

همان‌گونه که حتما می‌دانید مایکروسافت در کنار تمامی افتخاراتی که در زمینه ویندوز بدست آورده است در سایر زمینه‌ها دست‌ گل‌های زیادی به آب داده و پروژه‌های ناموفق زیادی دارد.

شبکه اجتماعی Socl نیز قرار است به فهرست تلاش‌های نافرجام مایکروسافت اضافه شود، این شبکه اجتماعی حدود ۴ سال پیش از جانب مایکروسافت راه‌اندازی شد. از آن زمان تاکنون نیز مایکروسافت تلاش‌های مختلفی را برای موفقیت شبکه اجتماعی Socl انجام داده است.

در شبکه اجتماعی Socl شاهد حضور ابزارهایی برای ساخت تصاویر با فرمت Gif و همچنین به اشتراک گذاری سریع تصاویر هستیم. مایکروسافت به همین راحتی تصمیم تعطیلی شبکه اجتماعی Socl را نگرفته است و پیش از این شاهد تلاش‌های مختلفی برای حفظ بقای Socl بودیم.

جالب است بدانید مایکروسافت برای افزایش تعداد کاربران Socl اپلیکیشن‌ این شبکه اجتماعی را نیز برای ویندوز فون، اندروید و آی‌او‌اس تولید کرد. اما کاملا مشخص بود که مایکروسافت برنامه مشخصی برای شبکه اجتماعی Socl ندارد. در حال حاضر مایکروسافت تنها اعلام کرده است که شبکه اجتماعی Socl را در هفته آینده تعطیل خواهد کرد.

با این حساب مشخص نیست تکلیف اطلاعات کاربران حاضر در این شبکه به چه صورت خواهد شد، اما از قرار معلوم خبری از ادامه دسترسی کاربران Socl به اطلاعات خود نخواهد بود.

مهندسین توسعه دهنده شبکه اجتماعی Socl طی یک پست از حمایت و حضور کاربران در طی چهار سال گذشته در شبکه احتماعی Socl تشکر کردند، با این حساب می‌توان گفت که شبکه اجتماعی Socl نیز به فهرست پروژه‌های نافرجام مایکروسافت اضافه خواهد شد و هفته آینده جام شوکران را سرخواهد کشید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج