خرید هدیه روز زن 96 | روز مادر
۴۹۶۰۲۳
۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶
۹۸۱۳
رپورتاژ آگهی
فروشگاه اینترنتی دیجی کالا امسال همزمان در آستانه نوروز برای خرید هدیه روز زن و مادر 96 تخفیف ویژه ای در نظر دارد
مادر بهار است؛ خرید هدیه روز زن در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

29 اسفند روز مادر است. به همین مناسبت فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در روزهای ۲۱، ۲۲ و ۲۳ اسفند هدیه‌های مخصوص روز مادر را با تخفیف ویژه برای شما مهیا کرده است. در این سه روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به دیجی‌کالا بیایید و بهترین هدیه‌ها را با بیشترین تخفیف برای مادر عزیزتان بخرید.

خرید هدیه روز مادر 96

مادر شما خانه‌دار است یا شاغل؟ مدرن است یا سنتی؟ هنرمند است یا ورزشکار؟ جوان است یا مسن؟ دیگر نگران دردسرهای انتخاب هدیه نباشید چون که دیجی‌کالا برای مادران مختلف با تیپ‌های گوناگون هدایایی ویژه فراهم کرده است. در جشنواره‌ی «مادر بهار است» می‌توانید هدیه روز مادر را با بیشترین تخفیف بخرید و یک جشن روز مادر شیرین در آستانه‌ی نوروز برگزار کنید.

خرید هدیه روز زن 96

دیجی‌کالا هدایای روز مادر را در مجموعه‌های قیمتی مختلف قرار داده تا بتوانید بر اساس بودجه‌ی خود بهترین انتخاب را داشته باشید. مجموعه‌هایی از هدایای زیر ‍۱۰۰ هزار تومان، بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان و بالاتر از آن. شما می توانید خرید هدیه روز زن را با تخفیف از دیجی کالا خرید کنید.

جشنواره خرید عیدی ویژه نوروز 96 در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

در ضمن برای اینکه دیجی‌کالا بتواند به بهترین شکل و با خدمات عالی هدایا را به دست شما برساند، جشنواره را چند روز زودتر برگزار می‌کند. بدین ترتیب پیش از رسیدن به شلوغی‌های دم عید و تعطیلات، می‌توانید به موقع هدیه را تحویل بگیرید و ۲۹ اسفند با خیال راحت جشن روز مادر را برگزار کنید.

پس منتظر فروش ویژه‌ی روز مادر در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا باشید. ۲۱، ۲۲ و ۲۳ اسفند از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به دیجی‌کالا بیایید و در جشنواره‌ی «مادر بهار است» شرکت کنید.
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج