آقایان چند دسته اند، آنها را بشناسید
۴۹۸۶۵۲
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
۲۶۵۴۶ 
هر فردی خصوصیات مخصوص به خود را دارد. آقایان نیز همین گونه اند. کافی است سرتان را از پنجره خانه تان بیرون ببرید و به رفتار آنها با دقت نگاه کنید.
برترین ها: هر فردی خصوصیات مخصوص به خود را دارد. آقایان نیز همین گونه اند. کافی است سرتان را از پنجره خانه تان بیرون ببرید و به رفتار آنها با دقت نگاه کنید. البته چرا راه دور؟ مطمئنا در اطراف تان مردان زیادی را دیده اید. پدر، همسر، استاد، دوست، مدیر... هر کدام رفتارهای منحصر به فرد خود را دارند. اما شما کدامیک را می پسندید؟

ما در این مطلب آقایان را از نظر شخصیتی به چند دسته تقسیم کرده ایم. اگر شما هم دوست دارید بدانید که آقایان چند دسته اند و خصوصیات بارزشان چیست، با ما همراه باشید.

1. رفیق واقعی
 
 آقایان چند دسته اند، آنها را بشناسید

حتما شما هم زمانی که صحبت از رفیق می شود به یاد کلماتی چون «وفادار»، «وابسته» یا «پایدار» می افتید. بله درست است این دسته از آقایان در دوستی هایشان کم نمی گذارند. آنها برای عزیزان شان هر کاری که از دست شان برآید انجام می دهند. اما اگر فکر می کنید که این رفتار کسل کننده است، اشتباه کرده اید. آنها افراد جذاب و دوست داشتنی هستند که پا به پای رفقایشان می خندند و می گریند. البته اگر در این رفتار افراط شود، عاقبت خوبی را به همراه نخواهد داشت.
 
2. ورزشکار

همه آقایان دوست دارند که مقابل آینه بایستند و اندام شان، از بازو گرفته تا شکم و پا، را با دقت بررسی کنند. اما برخی از آنها تنها به این کار راضی نمی شوند، آنها زمان زیادی را در باشگاههای ورزشی می گذرانند و دوست دارند ظاهری بسازند که زبانزد خاص و عام شود. عکس های زیادی از این دسته از آقایان در شبکه های اجتماعی خواهید دید، زیرا که آنها به اندام خود می بالند و دوست دارند مورد تحسین دیگران نیز قرار گیرند.
 
3. خوش تیپ
 
 آقایان چند دسته اند، آنها را بشناسید

برای این دسته از آقایان، خوش تیپی حرف اول را می زند. آنها زمان زیادی را صرف لباس خریدن در پاساژها می کنند و حتی بیشتر از آن زمان زیادی را در مقابل آینه به ست کردن آنها می پردازند. آنها همیشه به ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند تا مبادا تاثیری منفی از خود در یاد دیگران باقی گذارند. اگر می خواهید با این دسته از آقایان ارتباط برقرار کنید، حواس تان بیشتر از قبل به ظاهرتان باشد.
 
4. معتاد به بازی
 
این افراد آنقدر عاشق بازی کردن اند که ساعت های زیادی را بی آنکه بدانند، به عنوان مثال در مقابل بازی های رایانه ای، می گذرانند. آنها آنقدر غرق ماجراجویی هایشان می شوند که گاهی همه چیز، از غذا خوردن گرفته تا خرید و حتی داشتن همسر و فرزند، را فراموش می کنند. اگر انتظار دارید که این رفتار به مرور زمان از بین رود، اشتباه کرده اید. خبر بد این است که اعتیاد به بازی با افزایش سن شان نه تنها کم نشده بلکه بیشتر نیز می شود. به بیانی، بودن با این افراد صبر ایوب می خواهد.
 
5. علاقمند به جنس مخالف
 
اگر چه برخی از آقایان سرشان در کار خودشان است و توجهی به جنس مخالف نشان نمی دهند، اما برخی دیگر تمام زندگی شان را صرف خوشگذرانی با جنس مخالف می کنند. آنها تمام تلاش شان را به کار می گیرند تا بتوانند در مقابل خانم ها جلب توجه کنند و آنقدر در این کار تبحر دارند که به سادگی در دام شان اسیر می شوید. اگر عاشق همچین مردی می شوید، حواس تان باشد، مهم نیست که چند سال با آنها در ارتباط هستید، آنها یک شبه می توانند همه چیز را فراموش و برای شما جایگزینی دیگر پیدا کنند.

6. باهوش
 
آقایان چند دسته اند، آنها را بشناسید

مردها از هوش بالایی برخوردارند اما تنها برخی از آنها از هوش شان به خوبی استفاده می کنند که این دسته از آقایان جزوشان هستند. مهم نیست که آنها در طول روز چقدر زمان دارند، همیشه زمانی را به کتاب خواندن یا سرچ کردن مقاله های علمی در اینترنت اختصاص می دهند. آنها به دنبال یادگیری زبان دیگری هستند و حتی از خواب شان برای کسب تجربه های جدید، می گذرند.

7. مثبت
 

آقایان مثبت آنهایی هستند که در مدرسه همیشه نفر اول بودند، آنها دوستانی مهربان و زیبا دارند، مورد تحسین خانواده اند، به دلایلی از خوردن برخی غذاها مانند گوشت پرهیز می کنند، در مسابقات ورزشی شرکت دارند و در نهایت افرادی که ممکن است گاهی صبر شما را لبریز کنند. آنها به دلیل این که به سلامت و شیوه زندگی خود اهمیت زیادی می دهند، طول عمر بالایی دارند.

8. عصبی

به دلیل خلق و خو یا حتی فشار کار و زندگی، برخی از آقایان زود از کوره در می روند. کافی است که چیزی بر وقف مرادشان نباشد، به سرعت عکس العمل منفی از خود نشان می دهند. اگر می خواهید با این افراد در ارتباط باشید، باید محتاطانه تر عمل کنید، در غیر این صورت مدام جنگ و جدال خواهید داشت.
 
 آقایان چند دسته اند، آنها را بشناسید

9. عاشق

آقایان عاشق آنهایی هستند که همیشه در حال شعر خواندن اند یا که همیشه دست شریک زندگی شان را در دست می گیرند و او را لحظه ای از خود دور نمی کنند، آنهایی که تا ساعت ها پس از این که همسرشان به خواب رفت، بالای سر او بیدار می مانند و تماشایش می کنند. شاید خانم های زیادی این دسته از آقایان را بپسندند اما حواس تان باشد که در این کار زیاده روی نکنید، زندگی جنبه های مهم دیگری هم دارد.
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
United States
15:11 - 1396/01/14
من عاشق دوست دارم
پاسخ ها
سپاس|گنبدکاووس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۴
به نام خدا
عاشق هستم. :)
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
منم عاشقم به خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
عه سپاس اینجایی؟ دیدی در بدر شدیم ...چشمم روشن عاشق هم شدی؟ عاشق کی؟
سپاس|گنبدکاووس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
من که از وقتی اومدم اینجا یک نفر چوب چوب منو ور نداشت نبرد. :) شما کی هستی؟ شهرداری ای؟ لا اقل اسمی چیزی...
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1396/01/14
برترینها خواهش میکنم تو بخش شخصیت شناسی مطلب زیاد بذار
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1396/01/14
والا اون چیزی که ما تو جامعه "بیشتر" دیدیم این دسته ها هستند: 1- آقایان غر غرو 2- آقایان به شدت عصبی و احساسی(منظور از اح ساس اینه که سریع احساس عصبانیت و ناراحتی بهشون دست میده) 3- آقایان زیر آبزن و حسود (مخصوصا در محیط کار) 4- آقایان تنبل و بی مسئولیت(که مسئولیتهاشون رو به بدترین نحو انجام میدن ،و این قضیه از وضعیت کشورمون کاملا مشخصه،که در پایین ترین سطوح تا بالاترین سطوح همه چیز به بدترین نحو انجام میشه و نتیجش تو اقتصاد و فرهنگ ما مشخصه) 5- آقایون لاف زن 6- آقایون منفعت طلب و خیانت کار 7- و در نهایت آقایون فداکار و مسئولیت پذیر که برای خونوادشون هر کاری میکنند .:)
پاسخ ها
بهاره
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
اقایون الکی غیرتی که هر کاری میخوان میکنن بعد پدر زنشون در رمیارن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
فقط نمیدونم چرا اینقدر هلاکین که خودتونو به یکی از این اقایون بچسبونید
البته خوب بهتره همه اینا باشه
و پولدار هم باشه
چه بهتر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
اینو خوب اومدی این دسته بندی آقایان ایرانیه
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1396/01/14
دو نمونه اقایان دیگه هم داریم که در محافل علم و تکنولوژی بیشتر مطرحن "گیک: آقایانی که متخصص و دانشمندن و برای هر مشکلی راه حلی دارن و دارای هوش اجتماعی و روابط عمومی خوبی هم هستن " و "نرد (تقریبا به معنای اسکل): که مردای دانشمند و یا تخصصی هستن ولی جامعه گریز و تو سری خور و بله قربان گو و گاها دست و پا چلفتی ،و در ارتباط برقرار کردن با جنس مخالف ضعیف "
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1396/01/15
اقایان چیز عجیبی هستند ...هر چه هستند غیر از موارد بالا صفات زیاد دیگری هم دارند. بیشترشون مخفی کارن چه در موارد مالی و چه در موارد دیگر.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵
مخفی کار رو خوب گفتی ولی خانم ها باید همه مسائلشون شفاف باشه و اگه خدای مکرده یه چیزی رو متوجه بشن که بهشون گفته نشده زمین و زمان رو بهم میریزن ولی برعکس اون باشه خودشون زیر بار نمیرن
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1396/01/15
من عاشق میپسندم
پاسخ ها
دنیا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
سفارش میدم واست بسازن
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1396/01/15
خیلی دیر دیر مطلب توی بخش شخصیت شناسی میذارید اگر میشه مطلب تو این بخش زیاد بزارید.
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1396/01/16
آقایان در یک جمله:بیشعور و بی مصرفی بیش نیستند
والسلام جمله تمام......
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1396/01/16
اگه دنبال عاشقی باید بگم باید یه دبه بخری ترشی بیفتی....چون عاشق پیدا نمیشه...
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1396/01/18
بابا برترینها اصلا مدیریت نمیکتی حدود چند هفته ست که بخش شخصیت شناسی بروز نشده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج