آغاز مرحله دوم تنظیم بازار میوه از امروز
۵۰۲۰۳۹
۰۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
۳۰۱۶ 
رئیس اتحادیه میوه و سبزی از آغاز مرحله دوم تنظیم بازار میوه از سوم فروردین سال ۹۶ خبر داد و گفت: هم اکنون در مغازه‌ها میوه به اندازه کافی موجود است و نگرانی از این بابت نداریم.
خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه میوه و سبزی از آغاز مرحله دوم تنظیم بازار میوه از سوم فروردین سال ۹۶ خبر داد و گفت: هم اکنون در مغازه‌ها میوه به اندازه کافی موجود است و نگرانی از این بابت نداریم.
 
سیدحسین مهاجران با اشاره به افزایش قیمت یک یا دو میوه مثل موز افزود: قیمت موز یک ماه پیش هزار تومان افزایش یافته بود و بنا بر افزایش مجدد نبود؛ ولی متاسفانه توزیع کنندگان مجددا هزار تومان بر قیمت آن افزوده‌اند.

وی با بیان اینکه قیمت خیار نسبت به دیروز  ۵۰۰ تومان کاهش قیمت داشته است گفت: هم اکنون خرید و فروش سیب در میدان‌ها راکد است و پرتقال نیز به وفور در بازار موجود است؛ ولی پرتقال باکیفیت کم است.

مهاجران با بیان اینکه هم اکنون قیمت سیب باکیفیت ۵ تا ۶ درصد افزایش داشته است افزود: البته برخی سوپری‌ها که میوه سوا کرده می‌برند این سیب را تا ۷۵۰۰ در میدان‌ها خریداری کرده اند و اگر ظرف آن را نیز منظور کنیم مقداری به آن افزوده می‌شود.

به گفته مهاجران، قیمت ۸۰ درصد سیب های خوب که مصرف کننده شب عید خریداری کرده، نسبت به ماه قبل افزایش قیمت پیدا نکرده است و مغازه ها طبق فاکتور با ۳۵ درصد سود آن را عرضه می کنند و ممکن است برخی تخلف کنند.

وی افزود: هم اکنون ۸۰ درصد سیب سفید عرضه شده بر روی قیمت پایه ۵۰۰۰ تومان و سیب قرمز ۴۰۰۰ تومان توزیع شده است؛ البته در بازار کمبودی به لحاظ سیب نداریم و درمورد خیار هم مشکلی نداریم و موز همین یکی دو روز افزایش داشته اما همین یکی دو روزه نباید افزایش می‌یافت و تخلف است و امروز در میدان‌ها به ۶۰۰۰ تومان هم رسید.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1396/01/03
مرحله اولش چی بود که مرحله دومش باشه؟ میوه خوب اصلا تو بازار نبود و تقریبا بیشتر میوه ها کیفیت لازم را نسبت به قیمت هایشان نداشتند. حتی پرتقال تا بالای سیزده هزار تومان هم رسیده بود.
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1396/01/03
خدا ازتون نگذره امسال کاری کردین که مردم مستضعف آرزوی یک کیلو میوه مرغ به دلشون موند.امیدوارم شما هم آرزوی خوردن به دلتون بمونه
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1396/01/03
سلام آقای محترم رئیس اتحادیه میوه فروشها لطفا خجالت بکشید با نصف این قیمت هم میشه میوه عرضه کرد ، پس لطفا سکوت کن تا روز حساب تو و کسانی که در حق مردم ظلم میکنند به سزای خودتون برسید
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1396/01/19
ما که از مرحله اول حتی یک کیلو میوه هم نتوانستیم بخریم چه برسد به مرحله دوم که تعطیلات عید هم تمام شده .معلوم نیست این میوه ها بین چه کسانی توزیع می شوند شنیدیم که امسال بین مغازه دار ها توزیع شده است نه مردم!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج