تمجید سایت یونانی از طارمی
۵۰۵۹۳۲
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
۸۴۶۱ 
رادیو ورزش یونان با تمجید از مهدی طارمی او را زلاتان ایرانی نامید که می‌تواند در پائوک سالونیکای این کشور موفق باشد.
خبرگزاری ایسنا: رادیو ورزش یونان با تمجید از مهدی طارمی او را زلاتان ایرانی نامید که می‌تواند در پائوک سالونیکای این کشور موفق باشد.

درخشس کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی در فوتبال یونان باعث شده است تا رسانه‌های این کشور به دقت عملکرد بازیکنان ایرانی را مورد بررسی قرار دهند تا بتواند زمینه‌ساز این شود که بازیکنان دیگری از ایران وارد فوتبال یونان شوند.

بعد از دو گل 3 امتیازی مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس برای تیم ملی ایران، اکنون سایت رادیو ورزش یونان با تمجید از مهدی طارمی نوشت: طارمی را می‌توان زلاتان ایرانی نامید. او در دو بازی اخیر درخشش خیلی خوبی داشته است و توانسته است گلهای مهمی به ثمر برساند. در تابستان اخبار زیادی درباره پیوستن او به پائوک شنیده شد که در نهایت او تصمیم گرفت تا در لیگ ایران باقی بماند.

تمجید سایت یونانی از طارمی
 
طارمی 25 ساله، 187 سانتی‌متر قد دارد و روی توپ‌های هوایی توانایی بالایی از خود نشان داده است. او نه تنها توانایی بازی در خط حمله تیمش را دارد، بلکه می‌تواند در پست هافبک کناری نیز به فعالیت بپردازد. جنگندگی از ویژگی‌های بار این بازیکن است که خارج از محوطه جریمه تلاش زیادی می‌کند تا توپ ربایی کند و تیمش را در موقعیت حمله قرار دهد.

طارمی در سال 2015 به عنوان  بازیکن سال فوتبال ایران انتخاب شد و با زدن 16 گل در فصل قبل به عنوان آقای گلی دست یافت. تیم‌هایی از ایتالیا، هلند، ترکیه و روسیه خواستار جذب این بازیکن شدند و باید ببینیم چه سرنوشتی در انتظار او خواهد بود.

به نظر می‌رسد باید منتظر باشیم تا نه تنها پائوک، بلکه المپیاکوس و آاک آتن نیز برای جذب او اقدام کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج