توصیه‌های مهم برای تامین ایمنی در روز طبیعت
۵۰۵۹۹۷
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
۲۶۹۶
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران برای تأمین هرچه بیشتر ایمنی و کاهش بروز حوادث در روز طبیعت توصیه‌هایی برای هموطنان دارد.
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران برای تأمین هرچه بیشتر ایمنی و کاهش بروز حوادث در روز طبیعت توصیه‌هایی برای هموطنان دارد.

سید جلال ملکی درباره رعایت نکات ایمنی و کاهش حوادث در روز طبیعت گفت: توصیه می‌کنیم ترجیحاً هموطنان در اطراف شهرها مستقر نشوند و در داخل شهر مستقر شود چون در این صورت با شرایط ترافیک سفرهای نوروزی مواجه می‌شوند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: هموطنان خودروهای خود را به صورتی پارک کنند که مسیر خودروهای امدادی مسدود نشود، اگر قصد روشن کردن آتش را دارند آتش را در داخل اجاقهایی که به همین منظور تعبیه شده، روشن کنند و حتماً در پایان آتش را با آب کامل خاموش کنند.

ملکی درباره مکانهای مناسب برای استقرار تصریح کرد: هموطنان در زمینهای ناشناخته زراعی با پوشش گیاهی انبوه و در مکانهایی که سطح زمین به خوبی معلوم نیست اتراق نکنند چون احتمال وجود چاه، گودال و حیوانات وحشی در این اماکن ناایمن وجود دارد و در بوستانها و کمپهایی که به همین منظور تعبیه شده است، حضور پیدا کند همچنین در پایان اتراق نیز زباله و ضایعات تولیدی خود را جمع‌آوری و از طبیعت خارج کنند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج