آنچلوتی: زیدان به من کمک کرد تا بنزما را درک کنم
۵۰۶۰۹۸
۱۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
۶۵۰۰
۱۰ روز دیگر، کارلو آنچلوتی و زین الدین زیدان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در جدال میان تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ همدیگر را ملاقات خواهند کرد و این اولین تقابل آنها پس از همکاری در سانتیاگو برنابئو خواهد بود.
وبسایت نود: ۱۰ روز دیگر، کارلو آنچلوتی و زین الدین زیدان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در جدال میان تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ همدیگر را ملاقات خواهند کرد و این اولین تقابل آنها پس از همکاری در سانتیاگو برنابئو خواهد بود.

 تقریباً سه سال پس از قهرمانی مشترک در لیسبون، آنچلوتی در مصاحبه با Journal du Dimanche اظهار داشت که زیدان برای برقراری ارتباط با بنزما، به وی کمک کرده است:

او به من کمک کرد تا بنزما را درک کنم. زیدان مرد متواضعی است، اما کاریزمای زیادی هم دارد و به عنوان یک مربی این خیلی مهم است. فرانسه رفتار بدی با بنزما داشته است. او یار مناسبی برای کریستیانو رونالدو است، هرچند این هم حقیقت دارد که او هرگز در تیم ملی فرانسه به همان سطح از بازی نرسیده است.

آنچلوتی در مورد نحوه هدایت بازیکنان خود نیز صحبت کرد و فرانک ریبری فرانسوی را مثال زد و گفت:

دوست دارم با فرانک شوخی کنم. به او می گویم شبیه فراری است و شما نمی توانید هر روز فراری سوار شوید؛ امروز یکشنبه است، پس بنابراین بازی نخواهی کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج