کولاکوویچ بهترین پبشنهاد را به شهرام داد
۵۰۶۴۶۷
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
۵۲۳۹ 
سرپرست تیم ملی والیبال گفت: پیمان اکبری مربی باهوشی است و اختلافی هم با هیچ بازیکنی ندارد.
خبرگزاری میزان: امیر خوش‌خبر درباره شرایط اردویی تیم ملی والیبال در فاصله 5 روز تا آغاز تمرینات تیم ملی والیبال اظهار داشت: در حال حاضر مشغول آماده‌سازی امکانات تمرینی مثل لباس و خوابگاه هستیم و مثل هر سال مشکلاتی در ابتدای سال داریم که در حال رفع آنها هستیم و امیدوارم شروع خوبی در سال 96 داشته باشیم.
 
وی در خصوص شناختش از ایگور کولاکوویچ در این چند وقت اخیر تصریح کرد: کولاکوویچ فرد بسیار باشخصیتی است و با توجه به جلساتی که با او داشتیم مشخص است که به نظم و انضباط اهمیت زیادی می‌دهد البته هنوز کار او را در زمین والیبال ندیدیم و نمی‌توان درباره توانایی او در زمینه مسائل فنی نظری داد.
 
سرپرست فدراسیون والیبال در پاسخ به این سوال که چرا با وجود خداحافظی شهرام محمودی از تیم ملی، کولاکوویچ باز هم او را به اردو دعوت کرد، گفت: شهرام محمودی به صورت رسمی از تیم ملی خداحافظی نکرده، کولاکوویچ به این بازیکن پیشنهاد داده تنها در اردوی تیم ملی حاضر شود و ریکاوری خود را در کنار پزشکان و مربی دنساز تیم ملی که دانش بسیار بالایی هم داردم انجام دهد.حتی بدون این که عضو تیم ملی باشد می‌تواند در سفرهای خارجی هم تیم ملی را همراهی کند.
 
خوش‌خبر ادامه داد: به نظر من کولاکوویچ بهترین پبشنهاد را به شهرام محمودی داد. اگر شهرام محمودی این پیشنهاد را قبول کند می‌تواند در کنار تیم ملی باشد و هر زمان که خودش صلاح دید به تیم ملی اضافه شود. قبلا چنین برنامه‌ای را برای حمزه زرینی انجام داده بودیم و او در کنار تیم ملی توانست دوران نقاهت خود را طی کند.
 
وی درباره حضور پیمان اکبری در کادر فنی تیم ملی و اختلافش با برخی ملی پوشان خاطرنشان کرد: با توجه به این که در طول لیگ بین برخی ملی‌پوشان درگیری‌های لفظی پیش آمده بود ما این تجربه را داریم که اجازه ندهیم این مسائل به تیم ملی هم کشده شود. ضمن این که پیمان اکبری مربی باهوشی است و فکر نمی‌کنم اختلافی با بازیکنی داشته باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج