تا این دولت باشد، لایحه ساماندهی حقوق‌ ها نمی‌ آید
۵۰۶۵۰۶
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
۴۲۸۳ 
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: شخصا معتقدم تا زمانی که این دولت سر کار است، لایحه ساماندهی حقوق و مزایا به مجلس نخواهد آمد.
خبرگزاری مهر: حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به حذف ماده ۳۸ لایحه برنامه ششم توسعه (تعیین سقف برای حقوق مدیران و مقامات) در مجمع تشخیص مصلحت نظام و در پاسخ به این سوال که بعد از این چه باید کرد، اظهار داشت: من دیگر اراده محکمی برای ساماندهی این مسئله، نه در دولت و نه در مجلس مشاهده نمی‌کنم.

وی در عین حال افزود: البته اراده‌ای که در مجلس وجود داشت، در برنامه ششم توسعه تجلی یافت و نمایندگان برای ساماندهی این مسئله زحمت کشیدند، اما وقتی ماده ۳۸ برنامه ششم توسعه که با آن قدرت و صلابت تنظیم وتصویب شد، از سوی مجمع حذف شد، حالا اگر قرار باشد برای ساماندهی این حقوق‌ها طرحی از سوی مجلس داده شود این طرح استحکام کافی نخواهد داشت.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه افزود: از سوی دیگر، شخصا معتقدم حداقل در این دولت لایحه‌ای برای ساماندهی حقوق‌ها داده نخواهد شد؛ یعنی معتقدم حتی لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری هم تا زمانی که این دولت سر کار است، به مجلس نخواهد آمد؛ مگر آنکه خلاف آن اثبات شود.

حاجی بابایی تصریح کرد: حقوق‌های نجومی پشتیبانان پنهانی دارد که زور و تاثیرگذاری آن‌ها کم نیست و ما در طول ۵ الی ۶ ماه گذشته این مسئله را دیدیم و ماده ۳۸ برنامه ششم نیز ذبح شد.

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب ماههاست که فریاد می‌زنند که حقوق‌های نجومی ساماندهی شود، اما کاری انجام نشده است؛ اگر کاری شده، بگویند.

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: با وجود زحمتی که دیوان محاسبات کشید، کار این دیوان در رابطه با بررسی حقوق‌های نجومی جدی و قابل دفاع نیست و انگار همه بدنبال کمرنگ کردن این مسئله هستند و کاری نشده است که جامعه را اقناع کند.

حاجی بابایی در پاسخ به این سوال که آیا در حال حاضر باید لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری به مجلس بیاید، یا لایحه مستقلی برای ساماندهی حقوق و مزایا، تصریح کرد: فرقی نمی‌کند؛ مهم اراده و احساس مسئولیت برای ارائه یک لایحه جامع و دقیق به مجلس است که حداقل من چنین اراده‌ای را نمی‌بینم.
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1396/01/14
پس اگر اینطوره امیدواریم که رای نیاره که نمیاره
United Kingdom
12:34 - 1396/01/14
چرازمانی که دردولت احمدی نژادبودی صدات درنمی آمدحتی درموردآتش سوزی دختران معصوم شانه خالی کردی،فعلادراین مملکت هرکسی تلاش میکندکه ازقافله عقب نماند..!!
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1396/01/14
خب ما مردم حرف دلمان را میزنیم چه افترای چه تهمتی چیزی که عیان است چه حا جت به بیان است حاجی بابایی خیلی محترمانه اعلام کردن حقو قهای نجومی پشتبانهای پنهانی دارن لطفا مطالب بنده را پ بفرمایید در غیر اینصورت شما هم میتوانید مثل حقوقهای نجومی باشید ترس از نظر بنده معنایی ندارد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج