رامین رضاییان مثل شیث و صادقیان
۵۰۶۵۱۸
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
۹۶۶۴ 
برانکو ایوانکوویچ به هیچ وجه مایل به بازگشت رامین رضاییان به کادر بازیکنانش نیست ، اگرچه این تیم به ستاره ملی پوش خود نیاز داشته باشد .
ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ به هیچ وجه مایل به بازگشت رامین رضاییان به کادر بازیکنانش نیست ، اگرچه این تیم به ستاره ملی پوش خود نیاز داشته باشد . جزییات اتفاقی که در اردوی دبی رخ داد هنوز برای بسیاری از هواداران نامکشوف است و شاید کمتر کسی بداند علت اصلی دلخوری برانکو ، ربطی به دعوای رامین و علیپور ندارد که به رفتار ناشایست و غیرحرفه ای او در شام مشترک پس از تمرین جنجالی عصر است .  جایی که برانکو به هردوبازیکن می گوید جایی در فهرست 18 نفره تیم نخواهند داشت و این مسئله با واکنش رضاییان مواجه می شود که عقیده داشته نباید با او چنین برخوردی صورت بگیرد . نکته مهم عصبانیت باورنکردنی این بازیکن در موقعیتی است که یک تنبیه حداقلی برایش در نظر گرفته شده بود و چه بسا بدون آن پرخاش بی مقدمه ، دعوا با علیپور نیز در مرور زمان به تاریخ پیوسته بود .

حالا رضاییان در موقعیتی جدید ، به دنبال جدایی از تیمی است که با آن قرارداد دوساله بسته است . او در فصلی پرماجرا که با خروج از تیم و بازگشت آغاز شد ، جای خود را در ترکیب به دست آورده بود اما مسیر حرکت به جایی رسید که برانکو پیش بینی می کرد ؛ این که او بالاخره با ناسازگاری ، همه را بابت صدور اجازه بازگشت پشیمان می کند . برانکو درحال حاضر  از بازی های خوب صادق محرمی راضی است و از نظر فنی نیازی به حضوریا بازگشت رضاییان نمی بیند اما به هرحال ، رامین یک بازیکن محبوب در میان هواداران است که مدام به فعالیت و اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی مشغول است ، کاری که ناخودآگاه باشگاه و سرمربی را زیر فشار قرار می دهد. به خصوص بعد از دو شکست پرسپولیس در آسیا و آبادان که جبهه های احساساتی هواداری را به جایی می برد که آنها فکر کنند با حضور رضاییان اوضاع فرق می کرد .

در این بین برخی پیشکسوتان مثل علی پروین نیز با اظهارنظر های نسنجیده  و صحبت های مکرر درباره پادرمیانی به ارتفاع این آتش اضافه می کنند غافل از این که در ذهن برانکو ، رامین یک عنصر به هم زننده نظم جمعی است که به محض بازگشت به تیم رفتار قبلی را تکرار می کند . جالب این که پرسپولیس با این مشکل در ادوار مختلف دست و پنجه نرم می کرده و در آخرین قهرمانی تصمیم درست افشین قطبی در کنار گذاشتن شیث رضایی ، محمدرضا مامانی و ستاره ای مثل نیکبخت واحدی به اوج گیری تیم انجامید . برانکو نیز که قبلا این کار را با پیام صادقیان ستاره محبوب هواداران انجام داده ، قصد ندارد اصول را زیر پا بگذارد اگرچه باشگاه (احتمالا) به سمت بازیکن متمایل است و دوست دارد او به جمع تیم بازگردد تا هوادار نیز خوشنودتر بماند .

به هرحال ، موضوع رضاییان و پرسپولیس ادامه دار خواهد بود ، اگرچه بازگشت او فعلا غیرممکن است .
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1396/01/14
سوشاروهم اضافه کن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج