دومین اشتباه نابخشودنی برانکو؟
۵۰۶۵۸۵
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
۱۷۲۳۹ 
با وجود آنکه برانکو سخت به رضاییان نیاز دارد اما همچنان اجازه تمرین را به این بازیکن نمی دهد.اگر پرسپولیس در فصل جاری هم قهرمانی را از دست دهد شاید هواداران این تیم بزرگ دیگر برانکو را نبخشند.
شفقنا ورزشی: برانکو ایوانکوویچ سومین فصل حضور خود در پرسپولیس را پشت سر می گذارد و با نتایج درخشانی که با سرخ پوشان به دست آورده به مربی محبوب در بین هواداران تبدیل شده است.

برانکو با وجود در پرسپولیس نتایج خوبی به دست آورده اما او در آستانه تکرار اشتباهی است که ممکن است بازهم جام قهرمانی را از سرخ پوشان بگیرد و شاید این بار دیگر هواداران پرسپولیس او را ببخشند و در نهایت مجبور به جدایی شود.

فصل قبل پرسپولیس با وجود آنکه زیبا بازی می کرد و بهترین خط حمله را در اختیار داشت اما به خاطر عملکرد ناامید کننده خط دفاعی جام را به استقلال خوزستان تقدیم کرد تا حسرت را به هواداران خود هدیه کند. برانکو را باید یکی از مقصران اصلی قهرمان نشدن سرخ پوشان در فصل قبل دانست چرا که با وجود آنکه باشگاه با سید جلال قرارداد داخلی امضا کرد بود اما این مربی کروات لجبازی کرد و اجازه نداد تا سید جلال به پرسپولیس برگردد.

به نظر می رسد که برانکو قصد ندارد از اشتباهات تاثیر گذار خود دست بردارد. پرسپولیس در روزهای حساسی که سخت به رامین رضاییان نیاز دارد این بازیکن را کنار خود نمی بیند. با وجود آنکه رضاییان حاشیه های زیادی داشته اما توانایی فنی بسیار بالایی دارد و حضور او در پرسپولیس برانکو ضروری به نظر می رسد؛ آن هم در شرایطی که تیم برای کسب عنوان قهرمانی به دو پیروزی دیگر نیاز دارد.

رضاییان با وجود آنکه در بسیاری از بازیها نیمکت نشین بود اما هرگاه فرصت بازی به او داده شد تاثیر گذار و خوب ظاهر شد. سانترهای دقیق رضاییان فرصت های زیادی را برای پرسپولیس در خط حمله به وجود می آورد و غیبت او در دیدار برابر نفت به شدت احساس شد. اگر پرسپولیس در فصل جاری هم قهرمانی را از دست دهد بدون شک برانکو مقصر اصلی خواهد بود و شاید این بار هواداران پرسپولیس او را به خاطر برخوردی که با رضاییان داشت نبخشند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1396/01/14
واقعا اگر رضاییان رو دعوت نکند هواداران برانکو رو نمیبخشند.
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1396/01/14
واقعا چقدر رامین بهتون داده پرسپولیس بدون برانکو یعنی رده دوازدهم قهرمان نشه دوم هم بشه میره اسیا
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1396/01/14
حتی اگه پرسپولیس قهرمان نشه رامین نباید برگردد بخشش تا کی؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1396/01/14
هرچی برانکو بگه همونه تمام مربی های بزرگ در مقابل بی ادبی ها می ایستند دقیقا مثل کاری که فرگوسن با بکام کرد
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1396/01/14
احساس میکنم این مطلب رو خود رامین رضاییان نوشته!!!!! آخه این مطلب چیه نوشتی شما؟؟؟؟ واقعا خجالت آوره. کجای دنیا یک بازیکن رو هزار بار میبخشند. بخشش رضاییان یعنی بی نظمی. هیچ تیمی بدون نظم قهرمان نشده. پس لطفا از این مطالب غیر فوتبالی ننویس
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1396/01/14
برانکو مربی خوبیه ولی کینه شتری داره کاریش نمیشه کرد.! دقیقا رفتارش با سیدجلال خصمانه بود. امیدوارم این مسایل به ناکامی ما در قهرمانی منجر نشود. با این وضعیت تو آسیا ره به جایی نخواهیم برد!
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1396/01/14
مربی بزرگ سر اشتباه بازیکن اونارو جریمه میکنه ولی برانکو کینه ایی و عقده ایی تو درگیری اردو امارات ربیع خواه با علیپور بیشتر مقصر بودن پس چرا به اونا هیچ نگفت پس معلومه عقده داشته
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1396/01/14
ماهایی که ۳۰ساله پرسپولیسی هستیم از همین حالا اعلام میکنیم که برانکو را میبخشیم و ازش خواهش هم میکنیم هر طور صلاح میدونه با بازیکنی که شانش پرسپولیس نیست برخورد کنه همین حرفا رو در مورد صادقیانم میزدید البته قیاس سید جلال و رضائیان مع الفارقه آخه سید جلال بآن همه مردانگی و پختگی و شعور رو میشه با بچه ای مثل رامین مقایسه کرد.
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1396/01/14
حرف اول و آخر رو پرفسور میزنه ، ولی اگه لطف کنه و برای آخرین بار رامین رو ببخشه همه خوشحال میشیم . و رامین هم باید دیگه مرتکب اشتباه نشه ، چون ارتش سرخ هیچ وقت او را نخواهد بخشید
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1396/01/14
بخشش اگه باعث سربلندی پرسپولیس بشه باید بخشید شما دارید احساسی حرف میزنید دراین که برانکو مربی بزرگیه هیچ شکی نیست واینکه واقعا پرسپولیس شده همونی که همه انتظار دارن ولی رامیین هم یکی از سرمایه های همین پرسپولیس بزرگه و نمی شه براحتی از دست دادش واقعا اگه فصل قبل گل زده ی کمتری داشتیم قهرمان نبودیم ؟ اینکه همه دست به دست هم دادن تا نذارن پرسپولیس قهرمان شه به کنار ما خودمون نباید به اینجور مسایل دامن بزنیم مطمئنا رامین هم خیلی به تیم کمک کرده وبازم میتونه امیدواریم که به تیم برگرده منتها با دونستن قدر پیراهن پرسپولیس بزرگ
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1396/01/14
قهرمانی بدون رامین یعنی پشم,مثل همون ستاره قلابی
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1396/01/14
یکی جلوی این برانکو رو بگیره! جوگیر شده معلومه اعصاب یوخدو فردا طارمیو اخراج میکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج