برف 80 روستای لاریجان آمل را سفیدپوش کرد
۵۰۶۶۱۸
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
۳۰۶۴ 
بخشدار لاریجان از توابع شهرستان آمل گفت: بارش برف و کولاک روز دوشنبه شهرهای رینه و گزنک و همه ۸۰ روستای بخش لاریجان آمل را سفیدپوش کرد.
خبرگزاری ایرنا: بخشدار لاریجان از توابع شهرستان آمل گفت: بارش برف و کولاک روز دوشنبه شهرهای رینه و گزنک و همه ۸۰ روستای بخش لاریجان آمل را سفیدپوش کرد.
 
رضا مقدم در گفت: وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش برف که به صورت پراکنده از عصر یکشنبه در بخش لاریجان آغاز شده و همچنان در برخی از مناطق این بخش ادامه دارد، تا حدود ۵۰ سانتی متر در ارتفاعات بالادست بر زمین نشسته است.

وی با بیان اینکه جاده هراز به علت بارش شدید برف در منطقه پلور تا آستانه مبارکه امامزاده هاشم (ع) با نظر پلیس راه بسته شده بود، اضافه کرد: خوشبختانه اکنون همه مسیرهای جاده‌های کوهستانی روستاهای این بخش باز وتردد در آن جریان دارد.

بخشدار لاریجان آمل اضافه کرد: درعین حال تیم‌های راهداری اداره راه وشهرسازی لاریجان اکنون در نقاط مختلف جاده هراز حضور و مشغول نمک پاشی سطح جاده برای تردد اسان خودرو‌ها هستند.

مدارس بخش لاریجان باز است

مقدم اضافه کرد: مدارس بخش لاریجان در همه مقاطع امروز باز است و مشکلی برای مدارس وجود ندارد.

وی ادامه داد: در برخی روستا‌ها شاید تاخیر در آمدن سرویس‌های دانش آموزان به مدارس وجود داشته باشد، اما مدارس ونیز ادارات دولتی دراین بخش تعطیل نیست.

بخشدار لاریجان آمل، با بیان اینکه تلاش‌ها برای بازگشایی وایمن کردن جاده هراز همچنان ادامه دارد، درعین حال از رانندگانی که قصد عبور ازاین جاده را دارند، خواست، با رعایت کامل مقررات راهنمایی ورانندگی وهمراه داشتن زنجیرچرخ وتجهیزات زمستانی و هوشیاری کامل اقدام به رانندگی کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج