ترامپ از پیام‌ های توئیتری اش دفاع کرد
۵۰۶۶۵۶
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
۳۲۱۶ 
رئیس جمهور آمریکا گفته است که از هیچکدام از پیام‌های توئیتری خود حتی پیام‌هایی که درباره شنود مکالمات از سوی «باراک اوباما» در دوران مبارزات انتخاباتی بوده است پشیمان نیست.
خبرگزاری میزان: «دونالد ترامپ» در مصاحبه با «فایننشال تایمز» گفت: از هیچکدام از پیام‌های توییتری خود پشیمان نیستم حتی پیام‌هایی که درباره شنود مکالمات از سوی «باراک اوباما» در دوران مبارزات انتخاباتی بوده است.

ترامپ در این مصاحبه درباره پیام توئیتری خود که در آن گفته بود مکالماتش در دوران مبارزات انتخاباتی در برج ترامپ، از سوی باراک اوباما شنود شده گفت که این امر در حال تبدیل شدن به یک واقعیت است.

در این مصاحبه ترامپ علاوه بر این درباره دیدار خود با «آنگلا مرکل»، صدر اعظم آلمان نیز اظهار نظر کرد و گفت: ما دیدار بسیار خوبی با هم داشتیم، اما رسانه‌ها این دیدار را به خوبی منعکس نکردند.

دونالد ترامپ اوایل ماه مارس در صفحه توئیتر خود با انتشار پیامی اوباما را هدف حملات لفظی خود قرار داد و وی را متهم به شنود تلفن هایش در طول مبارزات انتخاباتی کرد و نوشت: پیش از پیروزی من، اوباما مکالمات من را در برج ترامپ به طور غیرقانونی شنود کرده است، این وحشتناک است، چیزی برای اثبات این مطلب پیدا نشده است، این امر «مک کارتیسم» است.

رئیس‌جمهور سابق آمریکا نیز با تکذیب ادعای «دونالد ترامپ»، گفت که هرگز دستور جاسوسی از هیچ شهروند آمریکایی را نداده است.

کمیته اطلاعات سنای آمریکا نیز در پی‌ای ادعا اعلام کرد که هیچ مدرکی مبنی بر شنود مکالمات تلفنی رئیس جمهور این کشور توسط باراک اوباما وجود ندارد.

دیدار ترامپ با صدر اعظم آلمان نیز باحاشیه‌هایی همرا بود و به خصوص دست ندادن وی با مرکل مورد انتقاد کاربران رسانه‌های اجتماعی قرار گرفت.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج