بحران علیمنصور: جوان‌هایی که بزرگ شدند!
۵۰۶۷۱۳
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
۶۵۴۵ 
استقلال و منصوریان برای فصل بعد به یک مشکل حاد برمی‌خورند. تیمی که این فصل به پاس جوان‌گرایی و میدان دادن به بازیکنان جوان‌تر سر پا باقی ماند و حالا در آستانه کسب نایب قهرمانی است، برای فصل آینده با مشکل تعدد بازیکن بالای 23 سال مواجه می‌شود.
آی‌اسپورت: استقلال و منصوریان برای فصل بعد به یک مشکل حاد برمی‌خورند. تیمی که این فصل به پاس جوان‌گرایی و میدان دادن به بازیکنان جوان‌تر سر پا باقی ماند و حالا در آستانه کسب نایب قهرمانی است، برای فصل آینده با مشکل تعدد بازیکن بالای 23 سال مواجه می‌شود. برای فصل آینده به جز نورافکن، زکی‌پور و مجید حسینی بقیه ستاره‌های زیر 23 سال استقلال، سن‌شان از عدد 23 عبور می‌کند و باید سهمیه بزرگسالان را پر کنند.

استقلال در این فصل مطابق قانون فقط هجده بازیکن بالای 23 سال را در لیست داشت و سایر بازیکنان را افرادی زیر 23 سال تشکیل داده بودند. حالا با اضافه شدن رابسون، محسن کریمی، فرشید اسماعیلی، کنعانی‌زادگان و حتی گوک به هجده بازیکن اول فصل، استقلال در فصل آینده کار دشواری برای انتخاب فقط هجده بازیکن بزرگسال دارد.

تمام شده‌ها

رابسون جانواریو

متولد چهارمین روز از پنجمین ماه سال 1994 است. تاریخ تولد رابسون جانواریو به شمسی 14 اردیبهشت 1373 است. مدافع برزیلی و محبوب استقلالی‌ها آخرین فصل حضورش در سهمیه زیر 23 سال را سپری می‌کند. اگر استقلال او را متقاعد به ادامه حضور در فوتبال ایران کند، باید یک سهمیه بزرگسالش را به رابسون اختصاص دهد.

محسن کریمی
 
متولد 29 شهریور 1373 که برای آخرین توانست جزو لیست بزرگسالان قرار نگیرد. فصل قبل یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود و آماری تقریبا برابر با آنچه وحید امیری در نفت رقم زده بود، ثبت کرد. در این فصل هم محسن جز بازیکنان خوب علیمنصور بود.

فرشید اسماعیلی
 
متولد 4 اسفند 1372 که برای آخرین بار حضور در لیست زیر 23 سال را تجربه می کند. او فصل قبل و بعد از مصدومیت چشمی، جلوتر از خرسندنیا در ترکیب اصلی کنار امید ابراهیمی قرار گرفت و بازیهای بدی به نمایش نگذاشت. فرشید در این فصل هم در دربی گل زد و هم ستاره منصوریان در بازی‌های دیگر بود.

محمدحسین کنعانی‌زادگان
 
متولد 3 فروردین 1373 که برای آخرین بار توانست وارد لیست بزرگسالان نشود. کنعانی‌زادگان در ابتدای این فصل مصدوم شد و خیلی زود از استقلال کنار رفت. حالا برای ادامه حضور در این باشگاه، باید یک سهمیه بزرگسالان را رزرو کند.
 
 عبدالعظیم گوگ

بازیکنی که فقط پنج دقیقه در این فصل برای استقلال به میدان رفت هم از انتهای این فصل از سهمیه زیر 23 ساله‌ها جدا می‌شود و باید در سهمیه بزرگسالان قرار بگیرد. گوگ متولد 5 دی 1374 است و در این فصل برای استقلال فقط مقابل نفت آبادان به میدان رفت.

ادامه دهنده‌ها...
 
امید نورافکن
 
متولد 20 فروردین 1376 که جز امسال، 3 فصل دیگر هم سهمیه زیر 23 سال است. یعنی تازه در لیگ بیستم وارد لیست بزرگسالان می‌شود. نورافکن که این فصل در پست تخصصی به میدان رفته، تازه خودش را نشان داد. استقلالی‌ها امید زیادی به حفظ این بازیکن دارند.

مجید حسینی
 
متولد 31 خرداد 1375 که دو فصل بدون امسال همچنان می تواند جزو بازیکنان زیر 23 سال استقلال قرار بگیرد. حسینی فصل قبل در نیم فصل راهی راه آهن شد و یکی از بهترین بازیکنان این تیم سقوط کرده لقب گرفت. نمره حسینی در سایت برنامه نود، 2/79 بود یعنی بهترین بازیکن این تیم در طول فصل؛ حتی بهتر از مهرداد محمدی که نمره 2/82 را گرفت.

میلاد زکی پور
 
متولد 2 آذر 1374 که جز امسال، یک فصل دیگر هم سهمیه زیر 23 سال محسوب می شود. زکی‌پور حالا به سطحی رسیده که منصوریان هم بتواند دور یعقوب کریمی را خط بکشد.

مجتبی حق دوست

متولد 2 بهمن 1374 است. هر چند که ستاره محبوب علیرضا منصوریان تا پایان فصل بعد هم همچنان زیر 23 سال محسوب می‌شود، ولی حق‌دوست قراردادش با استقلال قرضی بود و در پایان این فصل باید به نفت تهران برگردد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج