نورمحمدی: پرسپولیس را بدون هوادار ندیده بودم
۵۰۶۷۷۵
۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
۶۹۶۱ 
رضا نورمحمدی بازیکن مدافع صنعت نفت آبادان معتقد که پیروزی مقابل پرسپولیس جو خوبی را در آبادان ایجاد کرده؛ با این حال می گوید با باخت پرسپولیس تغییری در قهرمان لیگ ایجاد نخواهد کرد.
ورزش سه: رضا نورمحمدی در مورد پیروزی صنعت نفت برابر تیم سابقش گفت: بازی خوبی انجام دادیم. به هر حال پرسپولیس شرایط فوق العاده ای دارد و در صدر جدول قرار گرفته است. ما هم تمام تمرکز خود را برای این بازی گذاشته بودیم و خدا روشکر موفق شدیم در این بازی 3 امتیاز سخت بگیریم.

نورمحمدی در مورد رویارویی با تیم سابقش ادامه داد: با شناختی که نسبت به بازیکنان پرسپولیس داشتم می دانستم که کوچکترین اشتباهی می تواند برایمان گران تمام شود و این شناخت از بازیکنانی مثل مهدی طارمی که 2،3 سال با آن ها همبازی بودم باعث شد سعی کنم با تمرکز بیشتری بازی کنم، هر چند چندبار نزدیک بود گل بخوریم. من هم مثل تمام کسانی که در پرسپولیس بازی کرده اند عاشق این تیم هستم ولی وقتی در تیمی دیگری بازی می کنید با تمام وجود برای آن تیم بازی می کنید و من هم در مقابل پرسپولیس تمام تلاشم را کردم تا خدایی ناکرده شک و شبهه ای ایجاد نشود.

مدافع صنعت نفت آبادان در مورد پیروزی ارزشمند صنعت نفت و تاثیر آن بر جو ملتهب تماشاگران در آبادان عنوان کرد: واقعا این پیروزی جدا از کم کردن فاصله، اولین دیدار ما در سال 96 بود و روحیه و جو خوبی در آبادان به وجود آورد. امیدوارم در 5 بازی آینده هم به همین صورت ادامه بدهیم.

وی در مورد  عدم حضور هواداران سرخپوش در دیدار مقابل پرسپولیس گفت: اولین بازی بود که می دیدم پرسپولیس هوادار ندارد و البته در مقابل استقلال هم همینطور بود و این موضوع نشان می دهد که هواداران آبادانی عاشق فوتبال هستند.

کاپیتان فصل گذشته پرسپولیس در مورد دومین باخت پیاپی این تیم در فصل جاری مسابقات بیان کرد: بازی کردن در پرسپولیس شرایط ویژه ای دارد و خیلی از بازیکنان بزرگ هم نتوانستند خود را در این تیم جا بیاندازند. فکر می کنم این دو باخت به دلیل حضور بازیکنان پرسپولیس در لیگ برتر، آسیا و بازی های ملی است. خوشبختانه پرسپولیسی ها طوری امتیاز جمع کرده اند که قهرمانی آنها تضمین شده است و در آسیا هم با حمایت هواداران هر تیمی کار سختی مقابل پرسپولیس خواهد داشت؛ در دوران ما هم تیم های قدرتمندی مثل الهلال در ورزشگاه آزادی شکست خوردند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج