شاگردان منصوریان بی رحم و تهاجمی
۵۰۶۹۶۴
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
۴۵۵۹ 
دیدار تیم‌های استقلال و فولاد، نوزدهمین بازی پی در پی برای آبی پوشان تهرانی بود که آنها موفق به گل زدن شده‌اند تا از این نظر صاحب یک رکورد جالب توجه باشند.
ایران ورزشی: دیدار تیم‌های استقلال و فولاد، نوزدهمین بازی پی در پی برای آبی پوشان تهرانی بود که آنها موفق به گل زدن شده‌اند تا از این نظر صاحب یک رکورد جالب توجه باشند. استقلال نه تنها بهترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار دارد، بلکه با زدن گل به همه تیم‌های لیگ برتری یک رکورد جالب توجه دیگر را هم به نام خود ثبت کرده است. آبی پوشان حتی در نیم‌فصل نخست هم که نتایج خوبی نمی‌گرفتند، باز هم در گشودن دروازه حریفان خود توفیق داشتند. تا جایی که تنها بازی که این تیم موفق به گل زدن نشده بود، دیدار با پرسپولیس در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر بود.
 
آخرین مسابقه‌ای که آبی پوشان در لیگ برتر بازی کردند و خط حمله این تیم از باز کردن دروازه حریف عاجز ماند، به ۲۵ شهریور سال ۹۵ باز می‌گردد. روزی که آبی پوشان در شهرآورد ۸۳ با تساوی بدون گل مقابل حریف خود متوقف شدند و از آن تاریخ تا روز بازی با فولاد ۱۹۷ روز گذشت. بعد از آن، این تیم در همه دیدارهای خود در لیگ برتر موفق به گل زدن شد و بازی این تیم مقابل فولاد خوزستان نوزدهمین دیدار پی در پی آنها بود که در آن موفق به گلزنی شدند. همچنین رکورد گلزنی در ۲۴ بازی از ۲۵ بازی انجام شده توسط آبی پوشان هم در نوع خود قابل توجه است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج