منتظر گجت‌های متنوع بلک‌بری باشید
۵۰۶۹۹۳
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
۴۰۸۲ 
شرکت بلک‌بری اعلام کرده که تعداد گجت‌های موجود در بازار با برند این شرکت به زودی افزایش خواهند یافت. گرچه مدتی است بلک‌بری خود سخت‌افزار نمی‌سازد اما نام و برند این شرکت در فرایندهای اعطای مجوز این روزها بیش از پیش به گوش می‌رسد.
مجله دیجی کالا: شرکت بلک‌بری اعلام کرده که تعداد گجت‌های موجود در بازار با برند این شرکت به زودی افزایش خواهند یافت. گرچه مدتی است بلک‌بری خود سخت‌افزار نمی‌سازد اما نام و برند این شرکت در فرایندهای اعطای مجوز این روزها بیش از پیش به گوش می‌رسد. اعطای مجوز برای تولید محصولاتی خارج از حوزه گوشی‌های هوشمند یکی از اقدامات جدید این شرکت است. ظاهرا باید به زودی منتظر تبلت‌ها، گجت‌های پوشیدنی، دستگاه‌های پزشکی و سایر گجت‌هایی باشیم که با برند بلک‌بری روانه بازار می‌شوند. یکی از سخنگویان بلک‌بری اعلام کرده همه این دستگاه‌ها به شکلی از تکنولوژی یا نرم‌افزارهای بلک‌بری استفاده خواهند کرد.
 
منتظر گجت‌های متنوع بلک‌بری باشید 

با شرایط اخیری که برای بلک‌بری پیش آمده باید منتظر شنیدن نام این برند بر روی بسیاری از محصولات باشیم. چندی پیش این شرکت اعلام کرد که TCL حقوق جهانی برند بلک‌بری را برای استفاده از نام این برند بر روی گوشی‌هایش خریداری کرده است. جدیدترین گوشی‌های بلک‌بری یعنی DTEK50 و DTEK60 بوسیله شرکت TCL ساخته شده‌اند. به نظر می‌رسد با شرایط فعلی این شرکت و سهم اندکی که از بازار دارد، این تصمیم‌ها منطقی بوده است و احتمالا در آینده اسم برند بلک‌بری را بیش از گذشته خواهیم شنید.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج