تأکید لاریجانی بر ارایه گزارش حادثه پلاسکو
۵۰۷۰۷۳
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
۲۳۱۷ 
رییس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون عمران خواست تا هرچه زودتر گزارش نهایی خود در خصوص حادثه پلاسکو را به هیأت رییسه مجلس ارایه دهد.
خبرگزاری ایسنا: رییس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون عمران خواست تا هرچه زودتر گزارش نهایی خود در خصوص حادثه پلاسکو را به هیأت رییسه مجلس ارایه دهد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۱۶۷ آیین‌نامه داخلی مجلس، گفت: بنده در حین بررسی قانون بودجه سال ۹۶ دو بار یادآور شدم که سه سال از اجرای آزمایشی قانون مدیریت بحران کشور گذشته است و این قانون سه بار تمدید شده است و مجلس شورای اسلامی در لایحه بودجه برای آن اعتبار پیش‌بینی کرده است. چرا تکلیف این قانون آزمایشی مشخص نمی‌شود؟

این عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس همچنین با اشاره به گذشت یک ماه از فرصت کمیسیون عمران برای ارایه گزارش نهایی در خصوص حادثه پلاسکو از رییس جلسه خواست تا تکلیف این گزارش نیز سریع‌تر مشخص شود.

علی لاریجانی در پاسخ به تذکرات نماینده شاهین‌شهر در مجلس، خواستار ارایه هرچه سریع‌تر گزارش حادثه پلاسکو توسط کمیسیون عمران و همچنین تعیین تکلیف قانون آزمایشی مدیریت بحران کشور توسط دولت شد.

وی تأکید کرد: یا دولت لایحه بدهد یا مجلس در قالب طرحی تکلیف این قانون آزمایشی را مشخص می‌کند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج