کاوه رضایی پاسورترین مهاجم فوتبال ایران
۵۰۷۰۸۴
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
۳۲۲۷ 
کاوه رضایی با ۷ گل زده و ۷ پاس گل، موثرترین بازیکن استقلال و یکی از امتیاز آورترین بازیکنان لیگ برتر است.
خبرگزاری مهر: کاوه رضایی مهاجم اول تیم استقلال گرچه در نخستین بازی این تیم در سال ۹۶ گل نزد، اما یک پاس گل سه امتیازی برای محسن کریمی ارسال کرد تا نخستین گل این تیم در سال ۹۶ با پاس او شکل گرفته باشد.

پاس گل کاوه رضایی به محسن کریمی، هفتمین پاس گل این مهاجم گلساز در این فصل برای آبی پوشان بود تا این بازیکن تاثیر گذار با ۷ پاس گل، گلساز ترین مهاجم فوتبال ایران باشد.

گرچه کاوه رضایی که در پایان هفته بیست و پنجم با ۷ گل زده عملا شانسی برای احراز عنوان آقای گلی لیگ شانزدهم برای خود متصور نیست، اما او می‌تواند در کنار عنوان گلسازترین مهاجم فوتبال ایران، حتی نگاهی به احراز عنوان «آقای پاس گل» را در لیگ شانزدهم از آن خود نماید.

در حال حاضر ایمان مبعلی هافبک طراح و بازیساز تیم نفت تهران با ۸ پاس گل گلسازترین بازیکن در لیگ شانزدهم است و کاوه رضایی مهاجم تیم استقلال به همراه محسن مسلمان هافبک بازیساز تیم پرسپولیس با ۷ پاس گل در پی ایمان مبعلی قرار دارند.

البته کاوه رضایی به دلیل محرومیت آبی پوشان را در دیدار مقابل گسترش در هفته بیست و ششم همراهی نمی‌کند تا عملا امکان افزودن به آمار خود در گلزنی و ارسال پاس گل را نداشته باشد.

آبی پوشان در ادامه بازی های خود در لیگ برتر روز پنجشنبه میهمان تیم گسترش تبریز هستند و تنها بازیکن محروم این تیم در این بازی، کاوه رضایی مهاجم اول این تیم است. این بازی از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز برگزار می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج