چاقویی اینترنتی که شهرت جهانی کسب کرد
۵۰۷۱۷۶
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
۴۹۸۸ 
این روزها هر چیزی می‌تواند های‌تک باشد
این روزها هر چیزی می‌تواند تبدیل به یک محصول های‌تک شود، از شلوار جین گرفته تا دستگاه‌های مخصوص سرخ کردن سیب‌زمینی.
وب سایت شبکه: وقتی علاقه‌مندان فناوری برای نخستین بار با Misen آشنا شدند، آنها با معرفی یک چاقوی مخصوص سرآشپز در صدد جذب سرمایه‌ جمعی بودند. جالب این‌که ایده آنها به ثمر نشست و سال گذشته شاهد عرضه آن به بازار بودیم. حالا این گروه با جدیدترین محصول خود که یک جفت چاقوی 30 دلاری است، مجددا خود را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند.
 
چاقویی اینترنتی که شهرت جهانی کسب کرد 

این روزها هر چیزی می‌تواند تبدیل به یک محصول های‌تک شود، از شلوار جین گرفته تا دستگاه‌های مخصوص سرخ کردن سیب‌زمینی. نام Misen کوتاه شده "Misen en place" است و سازنده‌های آن می‌خواستند چاقویی بسازند که به‌طور کامل مبتنی بر اینترنت باشد و ظاهرا در این راه موفق شده‌اند. یعنی فقط روی اینترنت عرضه و فروخته شود.
 
چاقویی اینترنتی که شهرت جهانی کسب کرد 

این چاقوها در دو نوع مختلف در رنگ‌های متنوع تولید شده و کیفیت آنها خیلی بهتر از چاقوهایی است که در بازار دیده می‌شود. لبه‌های این چاقو بسیار تیز و برنده است و با این قیمت قابلیت چندین هزار بار شستشو را دارد. شاید تنها نکته منفی آن عدم مقاومت کافی در برابر گرما است اما چندین آشپز حرفه‌ای بعد از کار با آن اذعان کردند که هم برندگی فوق‌العاده‌ای دارد و هم این‌که کاملا خوش‌دست است.

شاید فکر کنید که این محصول چه ربطی به فناوری دارد اما دیدن چیزهای با کیفیت روی پلتفرم‌های معروفی مانند کیک‌استارتر جالب به‌نظر می‌رسد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج